Counter Strike 1.5 (Türkçe Dil Paketi)

Counter Strike 1.5 (Türkçe Dil Paketi)
Dosya Boyutu
1.77 MB
Kategori
Araçlar
Platform
Windows
Alt kategori
Çeşitli
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
07.03.2015
Dil
Türkçe
İndirilme Sayısı
55

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.2/5 (6 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Bu Paket ile Counter-Strike 1.5’i Türkçe Olarak Oynayabilirsiniz

Counter Strike 1.5 Türkçe dil paketi  Counter Strike kullanıcılarına oyunlarının 1.5 sürümünü Türkçe‘ye çevirme imkanı tanıyan ücretsiz bir Türkçe yamasıdır.

İlk olarak 1999 yılında Minh Lee ve Jess Cliffe tarafından bağımsız bir Half Life modu olarak yayınlanan Counter Strike, çıkışının ardından büyük bir ilgiyi üzerine toplamış, dünya çapında oyun severlerin ve internet kafelerin vazgeçilmezi olmuştu. Oyunda bolca yer alan aksiyon ve çatışma eşsiz bir deneyim ve heyecan yaşmaktadır. Bu online FPS klasiği aradan yıllar geçmesine rağmen halen internet kafelerde ve LAN partilerinde oynanmakta, eğlenceyi bütün oyun severlere sunmaya devam etmektedir. İlk çıkan, Quake 2 oyun motorunun geliştirilmiş hali olan orjinal Half Life oyun motorunu kullanan  Counter Strike 1.5’ta teröristleri veya kontra terör takımını kontrol edebiliyoruz ve farklı haritalarda karşı tarafla doyasıya çatışabiliyoruz.

Counter Strike 1.5 Türkçe yama ile Counter Strike 1.5 oyununuzu tamamen Türkçe yapabilmektesiniz. Yama sadece oyunun menülerini değil, diyaloglarını, ses komutlarını ve bütün öğelerini Türkçe’ye çevirerek Counter Strike keyfinizi daha gerçekçi bir şekilde yaşamanıza yardımcı olmakta.

Counter Strike Türkçe dil paketi normal kurulumda oyunun varsayılan şekilde yüklendiği klasöre yüklenmektedir. Eğer Counter Strike 1.5 versiyonunu farklı bir klasöre yüklediyseniz bu klasörü yama kurulumu sırasında seçmeli ve kurulumu gerçekleştirmelisiniz.

Counter Strike 1.5 (Türkçe Dil Paketi), 3.2 out of 5 based on 6 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

  1. SIKOO dedi ki:

    oyunu oynamaq isteyirem

Yorum Yaz