3D-Subtitler

3D-Subtitler
Dosya Boyutu
1.56 MB
Kategori
Çözücüler
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
08.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
1

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Günümüzde popülaritesi günden güne artmakta olan 3D filmler için kullanıcıların güçlü ve kaliteli bir altyazı dönüştürücü aramaları hiç de sürpriz değildir. Şüphesiz ki 3D-Subtitler programı bu konuda piyasadaki başta gelen en iyi programlardan birisidir.

İçeriğinde bir altyazı dönüştürücü olan 3D-Subtitler kullanıcı dostu arayüzü sayesinde her kesimden bilgisayar kullanıcısının kolaylıkla kullanabileceği başarılı bir programdır.

3D-Subtitler‘ın ana menüsü üzerinde SRT uzantılı altyazı dosyalarını dönüştümek isteyeceğniz VobSub idx/sub ve Blu-ray formatları kolayca kullanabileceğiniz şekilde bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey altyazılarınızı dönüştürmek istediğiniz formatı seçmek.

Tabiki bu işlemleri yapmadan önce dönüştürmek istediğiniz SRT uzantılı altyazı dosyasının bulunduğu yeri de belirtmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda dönüştüreceğiniz altyazının ekran çözünürlüğünün 720p mi yoksa 1080p çözünürlükte mi olacağını da seçebiliyorsunuz.

Ayrıca 3D-Subtitler ayarları içerisinde kullanabileceğiniz, Tayland, Orta Avrupa, Kiril, Batı Avrupa, Türkçe, İbranice, Arapça, Baltık ve Vietnam dil kodları, farklı yazı tipleri, yazı tipi boyutları ve karakter tablo ayarları bulunmaktadır.

Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra dönüştürme işleminiz sadece birkaç saniye içerisinde gerçekleşiyor. Sistem kaynaklarını neredeyse kullanmıyor diyebileceğimiz kadar az kullanan 3D-Subtitler tüm Windows sürümlerinde sorunsuzca çalışıyor.

3D-Subtitler Java tabanlı olarak çalışan bir program olduğu için bilgisayarınızda Java programının kurulu olması gerekmektedir.

3D-Subtitler, 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz