4Musics MP3 Bitrate Changer

4Musics MP3 Bitrate Changer
Dosya Boyutu
6.02 MB
Kategori
Genel
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
27.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
2

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

4Musics MP3 Bitrate Changer programı sayesinde mp3 dosyalarımızın ses kalitesini belirleyen bitrate ve örnekleme değerini bir tıkla saniyeler içerisinde değiştirebilirsiniz.

“Peki bir mp3 dosyasının bitrate ve örnekleme değerini değiştirmek neye yarar?” Bitrate oranı mp3 dosyalarının kalitesini ve aynı zamanda boyutunu belirleyen değerdir. Örneğin en kaliteli mp3 dosyalarının bitrate değeri 320 kbps(saniye başına düşen bit miktarı), en düşük değeride 32 olarak belirlenmiştir. Bilgisayarınızdaki mp3 dosyaları eğer çok yer kaplıyorsa, yerden tasarruf etmek amacıyla bu dosyaların bitrate değerlerini düşürerek daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz.

4Musics MP3 Bitrate Changer bizlere bitrate değerlerini değiştirmek dışında, mp3 dosyalarımızın veya diğer ses dosyalarımızın formatlarını birbirine dönüştürme imkanıda sağlıyor. Güzel özelliklerinden bir diğeriyse üzerinde çalıştığımız ses dosyalarının aynı anda içerik bilgilerini (şarkıcı adı, şarkı adı, albüm vs.) değiştirebiliyor olmamız.

Program 15 günlük deneme sürümü olarak karşımıza çıktığı için kullanabileceğimiz özellikler maalesef biraz kısıtlanmış durumda. Bu 15 günlük deneme sürümünde sadece mp3 dosyaları üzerinde oynama yapabiliyoruz.

Genel olarak baktığımızda, 4Musics MP3 Bitrate Changer piyasadaki diğer rakiplerinden çok daha hızlı ve kaliteli bir program olarak göze çarpıyor. Ses dosyalarıyla uğraşan her bilgisayar kullanıcısının mutlaka denemesi gereken bir program olduğunu düşünüyorum.

4Musics MP3 Bitrate Changer, 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz