Adobe Flash Player indir
Adobe Flash Player indir

Adobe Flash Player indir

Adobe flash player, bildiğiniz üzere internet ortamında video izleyebilmeniz için tarayıcalarınızda flash player’ın çalışması gerekmektedir....

adobe-flash-player-iconAdobe flash player, bildiğiniz üzere internet ortamında video izleyebilmeniz için tarayıcalarınızda flash player’ın çalışması gerekmektedir. Flash player olmayan bilgisayarlarda mozilla, explorer gibi tarayıcılarda video izlemeniz mümkün olmayacaktır. Ancak chrome’da böyle birşey söz konusu değildir. Chrome kendi dahili belleğinde flash playeri desteklediği için herhangi bir video izlemek istediğiniz de sorunsuz şekilde izleyebilir veya flash oyunlar oynayabilirsiniz. Bizim kullanıcılara tavsiyemiz, bilgisayarınıza format attıysanız ilk kurmanız gereken programlardan bir tanesi adobe flash player olsun. Sonra bu oyunu neden oynayamıyorum yada video neden izlenmiyor gibi sorunlar ile karşılaşmamış olursunuz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. aysel musayeva

    nasil yaoiliyo

  2. Admin

    Aysel hanım; Program özelliklerinin yanında bulunan ” PROGRAM İNDİR ” butonuna tıklayın program indirildikten sonra çalıştırın exe dosyasını flash player kendiliğinden kurulucak zaten.