Adobe Premiere 6.0

Adobe Premiere 6.0
Dosya Boyutu
70.8 MB
Kategori
Çözücüler
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Deneme Sürümü
Güncellenme
08.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
7

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Adobe Premiere programı ile Kaliteli ve profesyonel Videolar Hazırlayabilirsiniz

Adobe Premiere programı kullanıcılara ileri seviye video düzenleme işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için gerekli araçları sunan bir video düzenleme programıdır.

Kısa bir film,  fragman veya bir video klibi hazırlamak için belli video efektlerini kullanmamız, geçişleri ayarlamamız ve video üzerinde değişiklikler yapmamız gerekebiliyor. İşte Adobe Premiere programını kullanarak bütün bu işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Adobe Premiere programı üzerinde bütün işlemler bir zaman çizelgesi temeline dayanıyor. Bu zaman çizelgesine farklı videolar ekleyebiliyor, video kesme ve video kırpma gibi işlemleri gerçekleştirebiliyor, videolar arasında geçişlerin nasıl yapılacağınız belirleyebiliyorsunuz. Bunun yanında çeşitli video efekti seçenekleri sayesinde hazırlayacağınız videonun görünümünü geliştirebiliyorsunuz.

Adobe Premiere düzenlediğiniz ve birleştirdiğiniz videolar üzerinde detaylı ses ayarları yapmanıza da imkan veriyor. Bu sayede farklı videolar arasındaki ses dengesizliklerini giderebiliyorsunuz. Çok çekirdekli işlemcileri destekleyen Adobe Premiere video düzenleme işlemlerinde işlemcinizin tüm gücünden faydalanabilmekte. Bu sayede yaptığınız işlemler hızlı bir şekilde sonlanabiliyor.

Adobe Premiere 6.0, 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz