AmoK MP3 ReEncoder

AmoK MP3 ReEncoder
Dosya Boyutu
1.03 MB
Kategori
Ses - Görüntü Oynatıcılar
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
13.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
0

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

AmoK MP3 ReEncoder programı, özellikle kullanıcıların internet üzerinden indirdikleri veya kaydettikleri ses dosyalarının kalitesini yükseltmek için kullanabilecekleri oldukça kullanışlı bir ses düzenleme programıdır.

Kullanımı oldukça kolay olan program yardımıyla farklı formattaki ses dosyalarınızın bitrate değerlerini değiştirerek, kalitelerini arttırabilir veya düşürebilirsiniz. Hatta AmoK MP3 ReEncoder yardımıyla bitrate değeri yüksek olduğu için sabit diskiniz üzerinde çok fazla yer kaplayan ses dosyalarının bitrate değerlerini düşürerek sabit disk alanı kazanabilirsiniz.

Toplu dönüştürme işlemini de destekleyen program yardımıyla, tüm ses dosyalarınızı tek seferde toplu şekilde düzenleyebilirsiniz.

Java tabanı üzerine inşaa edilen yapısı nedeniyle, AmoK MP3 ReEncoder’ı kullanmak istiyorsanız bilgisayarınız üzerinde en son Java sürümünün bulunması gerekmektedir.

İnternet üzerinden indirmiş olduğunuz müzik dosyalarının bitrate değerlerini değiştirmek için bir programa ihtiyacınız varsa AmoK MP3 ReEncoder’ı deneyebilirsiniz.

AmoK MP3 ReEncoder, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz