AmpliTube
AmpliTube

AmpliTube

AmpliTube 3 programı, bilgisayar ortamında gitarınızla profesyonel olarak kayıt almanız için geliştirilen bir amplifikatör simülatörüdür....

AmpliTube 3 programı, bilgisayar ortamında gitarınızla profesyonel olarak kayıt almanız için geliştirilen bir amplifikatör simülatörüdür. Dünyaca önde gelen ünlü sanatçıların kullandığı ekipmanlar, programda taklit edilerek aynı tonları yakalamanızı sağlıyor.

Uygulama elektro gitar ve bas gitar çalanlar tarafından kullanılabiliyor. Barındırdığı yüzlerce efekt ile gitarınızla keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Clean, Drive, Wah, Crunch, Fuzzy, Metal tonları ve daha birçok efekt bulunmaktadır. Ayrıca, profesyonel müzisyenler tarafından kullanılan amfiler ve ses kayıt için kullanılan mikrofonlar da programın içinde yer almakta. İstediğiniz efekti seçip, amfi kabinini ve mikrofonunu seçme imkanınız bulunmakta olup, kayıt için mikrofon ve kabin ayarlarını da isteğe göre seçme olanağı bulunuyor. Eğer güçlü bir ses kartınız varsa, program ile birlikte mükemmel kayıtlar alabilirsiniz. Amplifikatör eklentileri ise gerçek bir amplifikatörden farksız durumda. Üzerindeki potanslar yardımıyla ile istediğiniz tonları yakalayabiliyorsunuz. Eğer güçlü bir ses kartınız yoksa, onboard ses kartıyla da kullanabilirsiniz. Ama seslerde gecikmeler olacağından, sanal ses kartı yaratma programı olan ASIO4ALL indirmelisiniz.

Program ile birlikte gelen eklentiler ve özellikler:

  • Chorus, Flanger, Tremolo, Delay, Wah, Overdrive, Grafik EQ ve Volume Pedalları,
  • American Tube Clean 1, American Tube Clean 2, British Tube Lead 1 ve Solid State Bass, THD BiValve amplifikatörleri,
  • 4×10 ve 1×12 Open Vintage, 2×12 ve 4×12 Closed Vintage, 1×15 Bass Vintage hoparlör emülasyonları,
  • Dynamic 57, Condenser 414 ve Condenser 87 mikrofon çeşitleri,
  • Digital Delay ve Parametrik EQ rack efektleri,
  • Yüksek hassasiyetli kromatik tuner,
  • Metronom.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *