Başlatma Kapatma

Zafer Altun tarafından hazırlanmış ve ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunulmuş olan Auto Shutdown isminde ki yazılım geceleri müzik dinleyerek veya film / dizi izleyerek uyumayı sevenler için otomatik olarak bilgisayar kapatma uygulamasıdır. Yatarken yaptığınız saat ayarı ile bilgisayarınız açık kalmaz ve istediğiniz zaman kapanır. Program çok küçük boyutta ve Türkçedir.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (6 votes cast)
İstediğiniz saatte bilgisayarınızı otomatik olarak kapatır. Herhangi açık programın varlığına bakmaz. Kapatmadan önce isterseniz sizi uyarabilir. Basit ve şık bir tasarıma sahiptir. Hiçbir ek programa gereksinim duymadan çalışır ve boyutu küçüktür.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)
Parsanda bilişim hizmetleri tarafından hazırlanmış ve ücretsiz olarak dağıtılmakta olan Parsanda Bilgisayarı Kapatma Yazılımı istediğimiz saatte bilgisayarımızın otomatik olarak kapatılmasını sağlamaktadır. Kullanıcı Dostu Bir Ara yüz Tasarlandı. Çocuk Kiliti Eklendi. 1.0 Da Yapılmış Yazılım Ve Mantık Hataları Giderildi. Kullanıcıya Özel Fon Rengi Secim Özelliği Eklendi. Bilgisayar Açılışında Başlama Özelliği Eklendi. Onaylanmış Kapatma İşlemi İptali Eklendi. Geçen Süre Hakkında Bilgi Vermek İçin İlerleyen Ve Geriye Sayan Zamanlayıcılar Eklendi.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (7 votes cast)
Bilgisayar kapatma zamanlayıcısı isminde ki program Ekrem Gülcüoğlu tarafından yazılmış ve ücretsiz olarak kullanıcılara dağıtılmaktadır. Adından da anlayacağımız gibi bu küçük yazılım bizim bilgisayar başında olmayacağımız veya uyuya kaldığımız zamanlarda belirtilen vakitte otomatik olarak bilgisayarımızı kapatabilir, yeniden başlatabilir veya oturumu kapatabilir. Yapmamız gereken işlem sadece saat kaçta bilgisayarımızın kapanacağını ayarlamak.. Küçük ama bir çok insanın ihtiyacı olan bu programı kullanabilirsiniz.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (8 votes cast)
Otomatik bilgisayar kapatma programı, adından da anlaşılacağı gibi bilgisayarınızın sizin istediğiniz saatte otomatik olarak kapatılmasını sağlayan bir windows programıdır. Bir çok insan bilgisayarında dizi, film izlerken uyuya kalabilir veya bilgisayarda herhangi bir indirme işlemi ve güncelleme gibi işlemler devam ederken bilgisayar başından ayrılmak zorunda kalabilir. Bu gibi durumlarda bilgisayarının açık kalmasını istemeyen kullanıcılar bu program sayesinde bilgisayarını ister otomatik olarak kapattırabilir, yeniden başlatabilir veya sadece oturumu kapatabilirler. Otomatik bilgisayar kapatma programının özellikleri: Bilgisayarı kapat Bilgisayarı yeniden başlat Bilgisayarın oturumunu kapat Sayaç gösterimi Güncelleme modülü Duraklatma modülü Animasyonlu açılış Estetik ve şık tasarım Türkçe menü
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (7 votes cast)