Dosya ve Disk Yöneticileri

Doszip commander, Dos komutları ile sıkıştırılmış dosyalarınızı yönetebileceğiniz, gelişmiş ve kullanışlı bir yazılımdır. Yalnızca klavyeden girdiğiniz komutlarla kullanabileceğiniz program ile sıkıştırılmış dosyalarınızı kolayca yönetebilir, kopyalama, taşıma, silme, görüntüleme ve düzenleme işlemlerini en basit şekilde yapabilirsiniz. Program üzerinde bulunan kısayol tuşları ile de mevcut bulunan dosyaları sıkıştırabilir ya da sıkıştırılmış dosyaları açabilirsiniz.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (8 votes cast)
Directory Monitor programı ile bilgisayarınız üzerindeki belirlediğiniz klasörler içinde bulunan dosyalarda yapılmış olan değişiklikleri kayıt altına alabilirsiniz. Böylece bilgisayarınızın başkaları tarafından kullanılmış olduğundan ve dosyalar ile oynandığından şüphe ediyorsanız, tespit etmenizde mümkün oluyor. Directory Monitor ile dosya ve klasörleri takip etmeniz için , yapmanız gereken program üzerinde istediğiniz klasörleri seçmek ve ayarlamak. Program geri kalan tüm takip işlerini gerçekleştirerek size anlık olarak bildiriyor. Özellikleri: Gerçek zamanlı olarak dosya değişiklikleri, silme, yeni dosya ekleme v.b. işlemleri takip eder Yerel dizinleri ve ağ dizinlerini izleyebilirsiniz. Bir Windows hizmeti olarak çalıştırabilirsiniz. Bir olay meydana geldiğinde, isteğe bağlı olarak bir uygulamayı çalıştırabilir. Farklı kullanıcı oturumlarını takip edebilir. İzlenen dosyalar üzerinde filtreleme Otomatik güncelleme.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (10 votes cast)
NoDrives Manager programı, bilgisayarımızda mevcut olan hdd / sabit disk sürücülerinin gizlenmesine olanak tanıyan ücretsiz olarak dağıtılmakta olan bir yazılımdır. Bilgisayarlarımızı bizim dışımızda ki insanlarda kullanıyorsa, bu kişilerin yanlış kullanımı veya hatası doğrultusunda herhangi bir veri kaybı yaşamamak için önemli dosyalarımızın olduğu sürücüleri gizleme ihtiyacı duyabiliriz. NoDrives Manager arayüzü sade ve kullanımı basit bir program olduğundan sürücülerimizi gizlemek için herhangi bir sorun ve problem yaşamadan, kolay bir şekilde gizleyebiliriz. Uygulamayı indirip, bilgisayarımıza kurulum işi bittikten sonra çalıştırdığımız zaman ekranda çıkacak olan sürücü harflerinden gizlemek istediklerimizi seçtikten sonra "save changes" tıklayarak sürücü saklama işini sağlayabiliriz. sizin dışınızda ki kişiler programı keşfederek, çözebilirler diye şifre ile...
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (9 votes cast)
iTools programı ile, iOS işletim sistemini kullanmakta olan iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızda ki tüm dosyaları hızlı ve kolayca yönetebilir, bilgisayarınız ve iOS cihazınız arasında senkronizasyon işlemi sağlar. iTools ile android cihazlar üzerinde ki gibi, bilgisayarınız aracılığıyla iOS cihazınıza - iOS cihazınızdan ise bilgisayarınıza aktarım sağlayabilirsiniz. Tüm iOS sürümleriyle stabil bir şekilde çalışan iTools kullanıcılarına iOS cihazlarına uygulama yüklemeleri konusunda kolaylık sunmaktadır.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (17 votes cast)
urDrive, usb bellek dosya depolama çözümüdür. Peki bu dosya depolama çözümü nedir size kısaca açıklayalım. Kingston usb bellek yönetim programı aynı bilgisayarınızdaki gibi resimlerinizi, dökümanlarınızı, belgelerinizi ayrı ayrı klosorde tutmanıza olanak verir. Resim dosyalarınızı resim dosyası içerisine attığınızda hiçbir resim görüntüleyicisine gerek duymadan içerisindeki dahili görüntüleyici sayesinde resimlerinizi önizleme yapabilirsiniz. Yada videolarınızı sorunsuz şekilde oynatabilir veya belgelerinizi görüntüleyebilirsiniz. Kingston urDrive ile dosyalarınızı daha rahat şekilde kategorilendirerek daha verimli şekilde usb lerinizi kullanabilirsiniz. Eğer bir USB belleğiniz varsa bu programı bir kere denemenizde fayda var. Dosyalarınızın karışıklılığından şikayetçiyseniz düzene sokmanıza yardımcı olabilecek bir program arıyorsanız urDrive tam size göre diyebiliriz.   Programa Ait Resimler ...
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (19 votes cast)