Ashampoo Video Styler
Ashampoo Video Styler

Ashampoo Video Styler

Videonuza stil katarak kendinize ait kısa filmler hazırlamak için Ashampoo Video Styler programından yardım alabilirsiniz....

Videonuza stil katarak kendinize ait kısa filmler hazırlamak için Ashampoo Video Styler programından yardım alabilirsiniz. Programın video editörü ses ve süre düzenlemeleri yapmanın yanısıra efektlerle filminizi daha cazip hale getirebiliyor. Parlaklık ayarları, yön ve boyut ayarları gibi temel düzenlemelerin yanında arkaplan müziği ve efektleri eklemek programla oldukça kolay.

Ashampoo Video Styler Facebook gibi ortamlara video ekleyebilmeniz için .avi, .mpeg4, .wmv ve .m2ts gibi farklı formatları destekler. Bu sayede ihtiyaca uygun çıktı alabilirsiniz. Ön izleme desteğiyle yaptığınız değişikliklere göz atarak beğenmediklerinizi kaydetmeden değiştirebilirsiniz.

Ashampoo Video Styler “Intelligent encoding” özelliğiyle işlemciyi yoran encode işlemini otomatik olarak yoğun olmayan aralıklarda gerçekleştirir. Dilerseniz encode işlemini bitirince otomatik olarak bilgisayarı kapatabilir. Yani bilgisayarı encode işlemi için açık bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *