Audio Cutter Free

Audio Cutter Free
Dosya Boyutu
2.63 MB
Kategori
Ses Düzenleme Araçları
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
26.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
1

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Ses dosyalarınızı farklı formatlara dönüştürmek ve keserek farklı işlemler yapmak istiyorsanız ücretsiz olan bu programı mutlaka deneyin.

Audio Cutter Free, adından da anlayacağınız üzere ses yani audio dosyalarınızı kesme ve format dönüştürme işlemleri yapabilmenizi sağlayan yararlı bir program. MP3, WMA, OGG ve WAV formatlı dosyalarınızı istediğiniz gibi kesebilir ve farklı formatlara dönüştürebilirsiniz.

Dönüştürme işlemleri yaparken orijinal ses dosyasının aynı ses kalitesinde işlem yapan program, oldukça hızlı çalışıyor. Böylelikle ses dönüştürme ve kesme işlemleri için çok fazla zaman harcamanıza da gerek kalmıyor.

Ses dosyalarını kesebilmek için ses dosyasını program üzerinde açarak başlangıç ve bitiş noktasını seçerek kes tuşuna yani ”Cut” tuşuna basmanız yeterli. Ayrıca kesme işlemi yapacağınız ses dosyalarını program içerisindeki oynatıcı üzerinde çalıştırarak kesmeden önce dinleyebilirsiniz. Bu sayede yanlış işlem yapmanızı önleyebilir ve zaman tasarrufu sağlayabiliyorsunuz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Audio Cutter Free’yi indirerek herhangi bir kısıtlama yada süre limiti olmaksızın bilgisayarlarınızda kullanabiliyorsunuz. Eğer bu tür bir programa ihtiyaç duyuyorsanız audio Cutter Free’ye mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

Audio Cutter Free, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz