Audio To Video Mixer

Audio To Video Mixer
Dosya Boyutu
850.75 KB
Kategori
Video Düzenleme
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Deneme Sürümü
Güncellenme
18.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
0

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Audio To Video Mixer programı video ve ses dosyalarınızı birleştirmenize imkan tanıyan kullanışlı bir video düzenleme programıdır.

Audio To Video Mixer kullanarak videolara ses ekleme veya videolara müzik ekleme işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz. Yapacağımız sunumlar için mikrofonumuzla yaptığımız ses kaydını videolarımızın arkaplanına yerleştirebilir ya da çektiğimiz oyun videolarına Audio To Video Mixer kullanarak arkaplan müziği ekleyebiliriz. Benzer şekilde sesli anlatımlar içeren rehber videolar hazırlayabilmemiz de mümkündür.

Audio To Video Mixer birçok farklı dosya türünü desteklemektedir. WAV, WMA, MP3, ASF, WMV, OGG, MP2, MPA, gibi ses formatlarını kullanabileceğiniz programda MPEG, VCD, AVI, WMV, ASF, OGM, DIVX, DAT video formatları desteklenmektedir. Programı bir video dönüştürme ve ses dönüştürme aracı olarak da kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda kayıtlı ses veya video dosyalarını listelenen formatlar arasında dönüştürebilmeniz mümkündür. Audio To Video Mixer dönüştürme işlemleri öncesi ses kalite ayarı veya video kalite ayarı yapmanıza da imkan tanır. Bu sayede dönüştüreceğiniz dosyaların boyutunu ayarlayabilirsiniz.

Program videolara ses ve müzik ekleme işlemleri öncesi ses seviyesini belirlemenize yardımcı olur. Bu sayede eklediğiniz seslerin videodaki seslerin önüne geçmesini ya da tam tersi olmasını engelleyebilirsiniz. Bunun yanında ses oynatma hızını ayarlayarak ses dosyalarınızı videolarınızla uyumlu hale getirebilirsiniz.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri dönürebilirsiniz:

Audio To Video Mixer, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz