Audio Video Synchronizer
Audio Video Synchronizer

Audio Video Synchronizer

Audio Video Synchronizer programı, ses ve videoların bozulmuş senkronlarını onarmak için kullanabileceğiniz bir programdır. Bu...

Audio Video Synchronizer programı, ses ve videoların bozulmuş senkronlarını onarmak için kullanabileceğiniz bir programdır. Bu program sayesinde izlediğiniz videoların sesleri videolardan önce veya sonra geliyorsa bu hataları düzeltebilir ve videolarınızı daha düzgün bir şekilde izleyebilirsiniz.

Videoyu açıp ses ile karşılaştırın ve birkaç fare tıklamasından sonra senkronu uydurun. Ardından senkronu bulduğunuzda bu noktayı listeye ekleyin ve bu noktaya göre ses ve video başlangıç ve bitiş zamanlarını hesaplayıp, senkronunuzu düzeltin. Önizleme özelliği de olan yazılım sayesinde senkronu istediğiniz gibi yapabileceksiniz. Ve bir hata yaptığınızda düzeltmek için aynı işlemleri ara vermeksizin yeniden yapabileceksiniz.

avi, wmv, mpg, asf, dat, vcd, mpeg formatlarını destekleyen yazılım; ekstra kodek paketleri eklendiğinde divx, xvid, dv, mkv, ogm, svcd, dsm gibi formatlar da desteklemektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *