Avid Pro Tools

Avid Pro Tools
Dosya Boyutu
944 MB
Kategori
Ses Düzenleme Araçları
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Deneme Sürümü
Güncellenme
27.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
5

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Avid Pro Tools 11 programı kapsamlı ve profesyonel düzeydeki özellikleriyle öne çıkan bir ses işleme ve düzenleme uygulamasıdır. Günümüz beklentileri ve teknolojileri göz önüne alınarak tasarlanmış olan Pro Tools 11 ile ses dosyalarınızı düzenleyebilir ve yeni dosyalar işleyebilirsiniz.

Son teknoloji ses işleme motoru, 64-bit performansı, gelişmiş video işleme özellikleri ve işlevsel arayüzü ile profesyonel ses editörlerinin mutlaka denemesi gereken yazılımlar arasında yer alan Avid Pro Tools ile en detaylı projelerinizi bile verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Programın arayüzü ilk başta fazla kalabalık gibi gelse de bu işin içinde olan kullanıcılar için sorun olmayacaktır. Genel olarak bakıldığında aynı tür fonksiyonların aynı bölümlerde toplandığını görüyoruz ve bu da işlevselliği artırıyor. Program aynı zamanda HD videoları oynatabilen bir video motoruna sahip. Bu özelliği kullanarak en popüler HD video formatlarını rahatlıkla oynatabilirsiniz.

Kapsamlı özellikleriyle daha çok profesyonellere hitap eden bu program ile en komplike ses dosyalarını düzenleyebilir ve kendi projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Avid Pro Tools, 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz