BlazeVideo SmartShow

BlazeVideo SmartShow
Dosya Boyutu
39.9 MB
Kategori
Video Düzenleme
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
18.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
3

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

BlazeVideo SmartShow kullanıcılara resimlerden video yapma konusunda yardımcı olan başarılı bir video düzenleme programıdır.

Önemli anlarımızı yakaladığımız fotoğrafları genelde bilgisayarımızda depolarız. Bu fotoğraflarımıza dilediğimiz zaman erişebilsek de slayt gösterileri halinde seyretmek için fotoğraflarımızı düzenlemeli, belli bir sıraya sokmalı ve aralarından istemediklerimizi elemeliyiz. Bu fotoğrafların sayısına göre uzun zaman alabiliyor ve çoğu zaman aradığımız fotoğrafları bulmak için dosyalar arasında kaybolabiliyoruz.

BlazeVideo SmartShow bize bu gibi durumlarda çok pratik bir çözüm sunuyor. Program bilgisayarınızda veya herhangi bir harici bellektedepoladığınız fotoğrafları bir video dosyasında birleştirebiliyor. BlazeVideo SmartShow fotoğraflardan video yapma işlemi için birçok farklı kullanışlı seçeneği de kullanıcılara sunmakta. Program ile birleştireceğimiz fotoğrafların arkaplanı için bir tema seçebiliyoruz. Bunun yanında resimler arası geçişler için birçok farklı geçiş efektine de sahibiz. Fotoğraflardan oluşan videolarımızı şık yazı tiplerine sahip metinlerle süsleyebilmekteyiz.

BlazeVideo SmartShow fotoğraflarınızdan oluşturduğunuz videoların arkasına arkaplan müziği de ekleyebiliyor. Eğer videolarınıza yerleştirdiğiniz fotoğraflarınızın bazılarını düzenlemek isterseniz BlazeVideo SmartShow size fotoğraf düzenleme seçenekleri de sunuyor ve resimlerinizin birlikteyken daha uyumlu görünmesini sağlamanıza yardımcı oluyor.

BlazeVideo SmartShow, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz