BlazeVideo SmartShow
BlazeVideo SmartShow

BlazeVideo SmartShow

BlazeVideo SmartShow kullanıcılara resimlerden video yapma konusunda yardımcı olan başarılı bir video düzenleme programıdır. Önemli...

BlazeVideo SmartShow kullanıcılara resimlerden video yapma konusunda yardımcı olan başarılı bir video düzenleme programıdır.

Önemli anlarımızı yakaladığımız fotoğrafları genelde bilgisayarımızda depolarız. Bu fotoğraflarımıza dilediğimiz zaman erişebilsek de slayt gösterileri halinde seyretmek için fotoğraflarımızı düzenlemeli, belli bir sıraya sokmalı ve aralarından istemediklerimizi elemeliyiz. Bu fotoğrafların sayısına göre uzun zaman alabiliyor ve çoğu zaman aradığımız fotoğrafları bulmak için dosyalar arasında kaybolabiliyoruz.

BlazeVideo SmartShow bize bu gibi durumlarda çok pratik bir çözüm sunuyor. Program bilgisayarınızda veya herhangi bir harici bellektedepoladığınız fotoğrafları bir video dosyasında birleştirebiliyor. BlazeVideo SmartShow fotoğraflardan video yapma işlemi için birçok farklı kullanışlı seçeneği de kullanıcılara sunmakta. Program ile birleştireceğimiz fotoğrafların arkaplanı için bir tema seçebiliyoruz. Bunun yanında resimler arası geçişler için birçok farklı geçiş efektine de sahibiz. Fotoğraflardan oluşan videolarımızı şık yazı tiplerine sahip metinlerle süsleyebilmekteyiz.

BlazeVideo SmartShow fotoğraflarınızdan oluşturduğunuz videoların arkasına arkaplan müziği de ekleyebiliyor. Eğer videolarınıza yerleştirdiğiniz fotoğraflarınızın bazılarını düzenlemek isterseniz BlazeVideo SmartShow size fotoğraf düzenleme seçenekleri de sunuyor ve resimlerinizin birlikteyken daha uyumlu görünmesini sağlamanıza yardımcı oluyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *