Broadway

Broadway
Dosya Boyutu
2.42 MB
Kategori
Çözücüler
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
10.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
2

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Broadway programı, sık sık iTunes kullanarak müzik dinleyenlerin ya da indirenlerin bilgisayarlarında bulunması gereken kullanışlı, basit ve ücretsiz programlardan bir tanesi. Özellikle iTunes üzerinden indirilmemiş olan müzikleri iTunes ile dinlerken albüm kapaklarının olmaması sorununa karşı üretilmiş olan program, böylece tüm müzik arşivinizde gereken albüm kapaklarını elde etmenizi sağlıyor ve otomatik olarak kendi kendine aramalar gerçekleştiriyor.

Bulunan albüm kapak resmini bilgisayarınıza indirmenize ve koleksiyonunuzdaki şarkılarla eşleştirebilmenize olanak tanıyan uygulama, böylece her defasında yeniden kapak fotoğrafları aramanıza da engel oluyor. Aynı zamanda şarkı sözlerini de arayabilen program, şarkıların etiketlerini de düzenlemenize olanak tanıyor.

Elbette çalışmak için bilgisayarınızda iTunes’un yüklü olması gerekiyor. Arayüzünün anlaşılır ve basit olması nedeniyle kullanırken herhangi bir zorlukla karşılaşacağınızı da sanmıyorum. Sık sık kendi MP3 albümleriniz için albüm resimleri indirmek istiyor ancak bunun zaman alacağından korkuyorsanız kesinlikle bilgisayarınızda bulunması gerektiğine inanıyorum.

Uygulama ücretsiz olduğu için ticari olmayan kullanımlarda dilediğiniz kadar faydalanabilir ve tüm albümlerinize kapak resimleri bulabilirsiniz. Denemelerimiz sırasında herhangi bir şekilde yanlış kapak resmi indirdiğini görmedik ancak çok nadir albümlerde böyle bir sorunla karşılaşılabileceğini de unutmayın.

Broadway, 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz