cCloud indir
cCloud indir

cCloud indir

cCloud; Popüler ve tanınmış güvenlik firması Comodo tarafından geliştirilen ve dosyalarınızı, resimlerinizi bulut sunucular üzerinden...

cCloud; Popüler ve tanınmış güvenlik firması Comodo tarafından geliştirilen ve dosyalarınızı, resimlerinizi bulut sunucular üzerinden güvenli bir şekilde yedeklemenizi sağlayan bir bulut dosya yedekleme programıdır. Bu program ile zarar görmesini istemediğiniz tüm dosyaları bulut sunucular tarafından yedeklemesini sağlayabilir ve istediğiniz zaman internet ortamı olan her yerde yedekleme işlemini yapabilirsiniz. cCloud oldukça modern ve şık bir arayüze sahip olmasının dışında oldukça hızlı senkronize olarak tüm dosyalarınızı hızlı ve gücenli şekilde yedekleyebilmektedir.

Yedekleme işlemini yapacağınız dosyanın senkronize işlemi bittikten sonra açılır bir popup pencere ile dosyanın yedeklendiğini size bildirecektir. Her ne kadar bulut yedekleme sunucuları çok fazla olsada bu işi güvenli şekilde yapacak bir şirket varsa oda güvenlik yazılım şirketi olmalıdır diye düşünüyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *