Cute Video Cutter

Cute Video Cutter
Dosya Boyutu
5.65 MB
Kategori
Video Düzenleme
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
20.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
10

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Cute Video Cutter programı video kesme konusunda kullanıcılara yardımcı olan ücretsiz bir video düzenleme programıdır.

Temel amacı videoların belirli bölümlerini kesip videodan ayırarak farklı bir video dosyası olarak kaydetmek olan program bu işi kolay ve zahmetsiz birş ekilde yapabiliyor.

Bilgisayarımızda kayıtlı olan videolarımızın belirli yerlerini ayırarak sunumlarımızda kullanmak isteyebiliriz veya istenmeyen görüntülerin olduğu kısımları çıkarmak isteyebiliriz. İşte bu gibi durumlarda Cute Video Cutter size yardımcı olacaktır. Program ile videonuzdan ayırarak farklı bir dosya olarak kaydetmek istediğiniz kısmı seçmeniz ve “Convert” tuşuna tıklamanız yeterli olacaktır. Program bu yolla kısa bir süre içerisinde bu bölümü farklı bir dosya olarak kaydedecektir.

Cute Video Cutter’ın kullanışlı bir yönü video kesme işlemi sırasında size küçük bir önizleme görüntüsü vermesidir. Bu sayede videonuzdan hangi bölümü ayırdığınızı takip eddebilmektesiniz. Program ile kesilecek kısmın video kalitesini ve çözünürlüğünü ayarlayabilir, dosya formatını belirleyebilirsiniz. Dilerseniz fakrlı bir video formatında, dilerseniz müzik dosyası olarak kesilen kısmı bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Cute Video Cutter videolardan ekran görüntüsü alma özelliğiyle programa eklediğiniz videolardan anlık görüntüler yakalamanıza da izin vermekte.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz:

Cute Video Cutter, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz