DJ Mixer Express

DJ Mixer Express
Dosya Boyutu
3.24 MB
Kategori
Ses Düzenleme Araçları
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Deneme Sürümü
Güncellenme
27.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
11

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (6 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Müziklerinizi Kolayca Mikslemek ve Yeni Parçalar Elde Etmek İçin Kullanışlı Bir Araç

DJ Mixer Express programı, kendi bilgisayarında şarkı mixleri yaratmak isteyenlerin kullanabilecekleri programlar arasında yer alıyor ve her ne kadar deneme sürümü olarak sunulsa da belirlenen süre içerisinde tüm fonksiyonlarını denemenize imkan vermesi sayesinde satın almak isteyip istemediğinize en kolay yoldan karar verebiliyorsunuz. Programın arayüzünün anlaşılır ve sade olması sayesinde bu işe yeni başlayanların bile pek sorun yaşayacağını sanmıyorum.

Belli başlı tüm müzik dosya formatlarına izin veren program, aynı zamanda şarkıcı adı, parça adı, albüm kapak resmi gibi detayları da kullanıcılara sunabiliyor. Ayrıca sürükle bırak desteği sayesinde varolan decklere istediğiniz parçaları atmanızı oldukça kolay bir hale getiriyor.

Programı kullanırken dilediğiniz gibi beat tekrarları yerleştirebiliyor, otomatik miksleme özelliklerinden faydalanabiliyor, DJ donanımlarını uygulama içerisinde tanıtarak özel cihazlarınızı da kullanabiliyorsunuz. İçerisinde yer alan sekiz adet efekt sayesinde mikslenen şarkılar üzerinde daha fazla değişiklik yapmak da mümkün hale geliyor.

Dilerseniz hazırladığınız miksleri anlık olarak kayıt yapabilme imkanınız olması sayesinde miksinizi çalarken otomatik olarak kayıt da edebiliyorsunuz. Beat eşleme ve pitch lock özellikleri sayesinde şarkınızın hem eşlemesi hem de ton ayarlamaları hususunda profesyonel işler ortaya çıkarabildiğinizi de belirtmek gerek.

Eğer parça miksleri yapmak istiyor ancak bu konuda nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.

DJ Mixer Express, 4.7 out of 5 based on 6 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz