DoubleTwist

DoubleTwist
Dosya Boyutu
21 MB
Kategori
Çözücüler
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
19.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
0

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

iTunes Müziklerinizi Senkronize Edebileceğiniz Harika Bir Uygulama

Android cihazlarınızda da kullanabileceğiniz bir müzik dinleme uygulaması olan DoubleTwist‘in bir de Windows bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama ile mobil cihazlarınızda bulunan müzik, video ve fotoğraflarınızı bilgisayarlarınızla senkronize edebilirsiniz.

Akıllı telefonların yanında, tablet, PDA, mp3 player gibi cihazlarınızla da kullanabileceğiniz programla bütün içeriklerinizi senkronize edebilirsiniz. Özellikle iTunes kullanıcılarının aşina olduğu bir arayüzle gelen programda soldaki çubukta farklı kategorileri görebilir, ana ekranda da seçtiğiniz kategorilerdeki içerikleri görebilirsiniz.

Uygulamanın eksi yönlerinden bir tanesi sürükle bırak yöntemini desteklemiyor olması ve çok fazla özelleştirme seçeneği olmaması diyebilirim. Onun dışında gayet sorunsuz bir şekilde çalışan bir program olduğunu söylemek mümkün.

Program ile yalnızca senkronizasyon yapma işlemini gerçekleştirme değil aynı zamanda bir diğer uygulamayı açmak zorunda kalmadan müzikleri dinleme ve fotoğraflar göz atma şansına da sahipsiniz.

Genel olarak başarılı bir program olduğundan indirip denemenizi tavsiye ederim.

DoubleTwist, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz