EArt Video Joiner

EArt Video Joiner
Dosya Boyutu
6.54 MB
Kategori
Video Düzenleme
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
18.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
24

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

EArt Video Joiner programı, birden fazla video dosyasını birleştirerek tek bir video dosyası olarak kaydedebileceğiniz oldukça etkili ve güvenilir bir video birleştirme programıdır.

Hızlı ve kolay bir şekilde birçok küçük video dosyasını birleştirerek büyük bir video dosyası yaratmanıza olanak sağlayan yazılım ile isterseniz tek bir video dosyasını farklı bir video formatına dönüştürme şansına da sahipsiniz.

İstediğiniz sayıda video dosyasını birleştirebileceğiniz program ile videoları istediğiniz sırayla birleştirmek de tamamen sizin elinizde.

Program içerisinde yer alan dahili medya oynatıcı sayesinde birleştirmek istediğiniz videoları veya birleştirdikten sonra oluşacak videoyu önizleme yapabilirsiniz.

Diğer birçok video birleştirme programı sadece aynı formatta olan video dosyalarını birleştirmektedir ama EArt Video Joiner ile birleştirmek istediğiniz video dosyaları farklı formatlarda olsa bile birleştirme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Video dosyalarını birleştirme konusunda oldukça başarılı bir program olan EArt Video Joiner’ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

EArt Video Joiner, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz