Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter

Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter
Dosya Boyutu
956 KB
Kategori
Ses Düzenleme Araçları
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
26.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
8

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter programı, adından da anlaşılacağı gibi MP3, OGG ve WMA formatındaki ses dosyalarını kesmenize ve birleştirmenize olanak tanıyan kullanışlı bir yazılımdır. Aynı zamanda AVI formatlı video dosyaları içerisinde yer alan sesleri ayırmanıza da olanak tanımaktadır.

Sade ve sezgisel bir arayüze sahip olan program maalesef sürükle bırak desteğine sahip değil. Bu nedenle program ile düzenlemek istediğimiz ses dosyalarını dosya yöneticisi aracılığıyla program içerisine aktarmamız gerekiyor.

Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter içerisine aktardığımız ses dosyalarını anlık olarak dinleyebilir ve kesmek istediğimiz noktaları belirledikten sonra, dinlediğimiz ses dosyalarının kestiğimiz bölümünü kolayca sabit diskimiz üzerine kaydedebiliriz.

Program ayrıca WAV, MP3, OGG ve WMA uzantılı ses dosyaları arasında dönüştürme işlemlerini de gerçekleştirmemize olanak sağlar.

Ses dosyalarına ait artist, albüm, yorum, tür ve yıl gibi farklı etiket bilgilerini de düzenleyebileceğimiz gibi istersek başlangıç ve bitiş zamanlarını elle atayarak kesme işlemini veya aynı formatta olmasalar bile farklı ses dosyalarını birleştirme işlemini de yapabiliriz.

Bu küçük ve kullanışlı yazılım dönüştürme işlemlerini oldukça kısa sürede ve kaliteli bir şekilde tamamlamaktadır. Sistem kaynaklarını oldukça ılımlı kullanan Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter, farklı kısayol tuşları sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Sonuç olarak ses dosyalarınızı kesmek veya birleştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve güçlü bir yazılıma ihtiyacınız varsa Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter’ı mutlaka denemelisiniz.

Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz