Free Audio Cutter

Free Audio Cutter
Dosya Boyutu
9.99 MB
Kategori
Genel
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
27.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
4

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Free Audio Cutter programı adından da anlayabileceğiniz gibi ses dosyalarını farklı parçalara bölebileceğiniz ücretsiz ve kolay kullanılır bir ses düzenleme uygulaması. Böldüğünüz parçaları mp3, wav, ogg ve wma gibi değişik ses formatları ile kaydetme şansınız var ve uygulamanın kolay kullanılır yapısı sayesinde işlemleri gerçekleştirmede pek zorlanacağınızı sanmıyorum.

Uygulama içerisine aktarmak istediğiniz ses dosyalarını maalesef sürükle bırak desteği olmadığı için dosya yöneticisi kullanarak eklemeniz gerekiyor. Aynı zamanda toplu işlem yapma da desteklenmediği için teker teker dosyalarınıza kesme işlemi yapmanız gerekiyor ancak ücretsiz bir programdan çok fazla işlem seçeneği beklemek yanlış olacaktır.

Ses dosyanız üzerinde başlangıç ve bitiş noktalarını belirledikten sonra “cut” butonuna basmanız ile birlikte hiç bir sorun yaşamadan dosyanın ayrılması işlemine başlayabilirsiniz. Sistem kaynağı tüketiminde çok cimri olan program işlemleri de hızlıca bitirebiliyor. Bir yandan da ses kalitesini en iyi şekilde koruması sayesinde sese değer veren kullanıcıları memnun edecektir.

Maalesef ses dosyalarını kesmeden önce önizleme, aynı dosyadan tek seferde birden fazla kesim yapma gibi seçenekler de mevcut değil ve arayüz bazılarına eski moda gelebilir.

Free Audio Cutter, 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz