Free Audio Editor

Free Audio Editor
Dosya Boyutu
15.07 MB
Kategori
Ses Düzenleme Araçları
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
27.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
74

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.1/5 (16 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Free Audio Editor, bilgisayar kullanıcılarının sesleri kaydedebilecekleri, düzenleyebilecekleri, dönüştürebilecekleri ve ses CD’leri hazırlayabilecekleri ücretsiz bir ses düzenleme programıdır.

Kurulum işlemi sonrasında programı ilk kez çalıştırdığınız zaman karşınıza gelecek olan hoşgeldin ekranı üzerinde yeni bir ses dosyası oluşturma, ses kaydetme, ses CD’sinden ses yükleme ve metin okuma özelliklerinden hangisini kullanmak istediğinizle ilgili seçim yapmanız istenir. Program içerisinde yer alan bu sihirbazı kullanmak istemiyorsanız doğrudan kapatarak, programın ana penceresi üzerinde istediğiniz ses düzenleme işlemlerini yapmaya da başlayabilirsiniz.

Programın kullanıcı arayüzü ilk bakışta gözünüze çok karışık gelebilir. Çünkü Free Audio Editor üzerinde kullanabileceğiniz birçok araç ve birçok farklı seçenek yer almaktadır.

Yeni bir dosya oluşturduğunuz zaman öncelikle frekans hızını ve kanallarını seçmeniz gerekmektedir. Ardından ses kaydına başlamak için bilgisayarınız üzerinde yer alan mikrofonu veya uygun farklı bir cihazı kullanabilirsiniz.

Yine program içerisinde yer alan güzel özelliklerden bir tanesi de ses dosyaları arasında format dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebiliyor olmanızdır. Ayrıca video dosyalarını WAV, MP3, WMA, OGG, ACC, M4A ve FLAC formatlarına dönüştürebilirsiniz.

Metin okuma özelliği sayesinde yazdığınız metinleri sesli olarak dinlemenize de olanak sağlayan program ile ses dosyaları üzerine birçok farklı efekt uygulayabilir ve kendi ses dosyalarınızı hazırlayabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını oldukça ılımlı şekilde kullanan Free Audio Editor yardımıyla her tür ses düzenleme işlemini ücretsiz ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Free Audio Editor Özellikleri:

  • Güçlü ses kaydetme özellikleri
  • Ses dosyalarını görsel olarak düzzenleme
  • Farklı ses efektlerini kolayca uygulama
  • Gürültü azaltma aracı
  • Kolay kullanılabilir arayüz
  • Gerçek zamanlı efekt uygulama desteği
  • Bilinen tüm ses dosyası fortmatlarını destekleme
  • Ses CD’si hazırlayabilme
  • Metin okuma özelliği

Not: Program kurulumu sırasında kullanıcılara üçüncü parti yazılımların kurulumuyla ilgili teklifler sunulmaktadır. Bu nedenle kurulum işlemi sırasında karşınıza gelen adımlara dikkat ediniz.

Free Audio Editor, 4.1 out of 5 based on 16 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz