Free Guitar Tuner

Free Guitar Tuner
Dosya Boyutu
4.73 MB
Kategori
Çözücüler
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
14.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
0

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Gitar çalmaya yeni başlayanların en çok karşılaştıkları sorunlardan bir tanesi maalesef gitarın akort edilme gerekliliğidir ve kulağı henüz yeteri kadar hassas olmayanlar akort sırasında doğru sesleri bulmakta sorun yaşayabilirler. Zira her bir telin vermesi gereken notayı doğru olarak tespit edebilmek deneyim ve yetenek gerektiriyor.

Free Guitar Tuner programı, bu sorunun üstesinden bilgisayarınızı kullanarak gelmenizi sağlıyor ve dolayısıyla bilgisayarınıza bağlı bir mikrofon gerektiriyor. Çalışırken gitarınızın tellerinden çıkan sesleri analiz eden ve bu doğrultuda doğru akorta sahip olup olmadığınızı belirten uygulama, sistem kaynaklarını da verimli bir şekilde kullanıyor.

Arayüz olarak da çok basit bir yapıya sahip olan programa ilk bir kaç dakikanın ardından hemen alışacağınıza eminim. Bir teli çaldığınızda o telden çıkan ses doğru ses değilse bunu bir uyarı ile belirten program, doğru tonu bulduğunuzda herhangi bir uyarı vermiyor ve böylece hemen diğer tellere geçiş yapabiliyorsunuz.

Eğer komşularınızı rahatsız etmek istemezseniz kullanabileceğiniz ses düzeyi ayarları sayesinde uygulamanın daha sessiz bir şekilde çalışmasını da sağlayabilirsiniz. Maalesef elektro gitarlar konusunda destek sunmayan program direkt olarak akustik gitarların akorlarını gerçekleştirebilmek için hazırlanmış.

Free Guitar Tuner, 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz