Free MP3 Quality Optimizer

Free MP3 Quality Optimizer
Dosya Boyutu
9.23 MB
Kategori
Ses Düzenleme Araçları
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
26.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
31

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Free MP3 Quality Optimizer programı, MP3 dosyalarınızın kalitesini hızlı bir şekilde optimize etmek için tasarlanmış tamamen ücretsiz bir yazılımdır.

Oldukça şık ve sade bir arayüze sahip olan programın kullanımı da oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Özellikle internet üzerinden indirmiş olduğunuz MP3 dosyalarının bit hızları bazen oldukça düşük olabilmektedir ve bu yüzden sesler kulağınıza kalitesiz gelebilir. Free MP3 Quality Optimizer, karşılaştığınız kalitesiz MP3 dosyalarını sizin için optimize eder ve ses dosyalarını sizin için olabildiğince kaliteli bir hale dönüştürür.

320 Kbit/s, 48 kHz ve Stereo olarak düzenlenmiş olan yeni MP3 dosyalarınızı herhangi bir taşınır cihaz üzerinde rahatlıkla dinleyebilir ve aradaki farkı kendi kulaklarınızla duyabilirsiniz.

Aynı zamanda şarkıların ses düzeylerini %250’lere kadar arttırmanıza da olanak tanıyan bu başarılı yazılımı çok seveceğinize eminim.

Sonuç olarak bilgisayarında bir MP3 arşivine sahip olan ve sürekli olarak MP3 dosyalarıyla uğraşan tüm kullanıcıların bilgisayarlarında bulundurması gereken bir yazılım olan Free MP3 Quality Optimizer‘ı mutlaka denemenizi öneririm.

Free MP3 Quality Optimizer, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz