Free Video Splitter

Free Video Splitter
Dosya Boyutu
9.99 MB
Kategori
Video Düzenleme
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
19.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
21

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Free Video Splitter bilgisayarınızda kayıtlı olan videoları farklı parçalara ayırmanıza ve bu parçaların hepsini ayrı ayrı bilgisayarınızda saklamanıza yardımcı olmaktadır.Bazen bilgisayarımızda depoladığımız filmler gibi videolar uzunluk nedeniyle sıkıntı yaratabilmektedir. Özellikle yüksek kalite filmler dosya boyutları nedeni ile FAT32 dosya sistemine sahip taşınabilir belleklere veya DVD medyalara kopyalanırken sorun yaratmaktadırlar. İşte bu tip durumlarda bu videoları Free Video Splitter aracılığıyla farklı parçalara ayırabilir ve bu parçaları farklı medyalara kopyalayabilirsiniz.

Free Video Splitter sadece ihtiyacınızın olan tuşları içermekte ve sizleri gereksiz menü ve kısayollarla boğuşma derdinden kurtarmaktadır. Video bölmek için tek yapmanız gereken Load tuşuna basarak böleceğiniz videoyu seçmek, görsel çubuktan parçaların bitiş ve başlangıç noktalarını seçerek Split tuşuna tıklamaktır. Bu işlemden sonra bölünen dosyalar belirleyeceğiniz dosya konumunda saklanacaktır.

Free Video Splitter size hızlı bir şekilde video ayırma işlemini gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. Program çok çekirdekli işlemci desteği sayesinde oldukça kısa bir sürede videoları bölebiliyor.

Free Video Splitter, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz