Free WMA Cutter and Editor

Free WMA Cutter and Editor
Dosya Boyutu
780.33 KB
Kategori
Ses Düzenleme Araçları
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
26.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
0

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Free WMA Cutter and Editor programı WMA ses dosyalarını düzenlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Program WMA kırpma özelliği sayesinde WMA dosyalarının belli bölümlerini kesmenize olanak tanır. Böylece istemediğiniz bölümlerden kurtulduğunuz yeni bir WMA dosyası yaratabilirsiniz.

Programın tek özelliği WMA kesme değildir. Farklı WMA düzenleme araçları da içeren program çok amaçlı bir yazılımdır. Free WMA Cutter and Editor ile WMA dosyalarının ses seviyesini ayarlamak da mümkündür. Programın görsel ses dalgası şeklinde sunduğu düzenleme panelinden seçeceğiniz bölümün ses seviyesini arttırmaya ya da ses seviyesi azaltmaya olanak verilmektedir.

Bir diğer kullanışlı araç ise “Fade Out” yani giderek azalan ses ayarlaması yapmaktır. Özellikle parça sonlarında kullanılan bu özellik ile giderek azalan bir ses seviyesi ile parçaları sonlandırabilirsiniz. Benzer şekilde “Fade In” seçeneği ile parçaların başlarında giderek yükselen ses düzenlemesi yapabilirsiniz.

Program WAV formatı üzerinde de çalışabilmektedir. WAV kırpma ve WAV düzenleme imkanı program ile birlikte sunulmaktadır.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştiren ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programın çalışması için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur.

Free WMA Cutter and Editor, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz