Full Video Audio Mixer

Full Video Audio Mixer
Dosya Boyutu
12.62 MB
Kategori
Video Düzenleme
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
18.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
9

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.5/5 (2 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Full Video Audio Mixer programı videolarınızın ses ve müzikleri üzerinde oynama yapabilmenize imkan tanıyan bir video düzenleme programıdır.

Eğer “nasıl yapılır?” tarzında videolar hazırlıyorsanız, oyun videoları çekip paylaşıyorsanız ve bu videolara yorumlarınızı eklemek istiyorsanız ya da müzik çalışmalarınıza klipler hazırlamak istiyorsanız videolara ses ekleme ve videolara müzik ekleme konusunda size yardımcı olacak bir yazılıma ihtiyaç duyarsınız Full Video Audio Mixer tam olarak bu ihtiyacınızı karşılayacak kullanışlı bir programdır.

Full Video Audio Mixer kullanarak videolarınızın arka planına kendi konuşmalarınızı içeren ses dosyalarını ekleyebilir ya da seçeceğiniz özel müzikleri yerleştirebilirsiniz. Hatta hem ses ve hem müzik ekleyebilmeniz de mümkündür. Dilediğinizde bu işlemleri videodaki sesi kaybetmeden yapabilir veya videodaki sesleri silerek kendi ses veya müziğinizi videoya ekleyebilirsiniz.

Program sunduğu ek özelliklerle de kullanıcılara oldukça yardımcı olmaktadır. Videonuza eklediğiniz ses veya müziğin senkronizasyon ayarlarını yapmanıza imkan tanıyan program sesleri veya görüntüyü geciktirmenize imkan tanımaktadır. Bunun yanında video boyutunu ayarlamak da mümkündür. Videolarınıza ses eklerken orjinal video sesini koruyacaksanız eklediğiniz ses dosyasının eses seviyesini ayarlamakta gerekebilir. Full Video Audio Mixer ile ekleyeceğiniz ses dosyasının ses seviyesini belirleyebilirsiniz. Ses temposunu ayarlamak programın bir başka kullanışlı özelliğidir.

Full Video Audio Mixer, 3.5 out of 5 based on 2 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz