Gaupol

Gaupol
Dosya Boyutu
7.35 MB
Kategori
Çözücüler
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
16.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
4

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Gaupol programı, çoklu platform desteği sunan ücretsiz bir altyazı oluşturma programıdır. Aynı anda birden çok altyazıyı düzenleyebilir, mevcut olan video ile senkronlayabilirsiniz. Tüm altyazı formatlarını destekleyen, farklı dil dosyalarındaki dil dosyalarınıda açarak üzerinden satır satır çeviri yapabilirsiniz. Bu sayede mevcut olan altyazı dosyasını istediğiniz dile çevirebilir ve sorunsuz kullanabilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri:

  • MicroDVD, MPL2, MPsub, SubRip (SRT), SubViewer 2.0 ve TMPlayer formatlarını destekler.
  • VLC Media Player ile uyumlu çalışmaktadır. Hazırladığınız altyazıları program aracılığı ile gerçek zamanlı kontrol edebilirsiniz.
  • Mevcut altyazı dosyasının üzerinden kendi dilinize çeviri yapabilir ve bu işlem için altyazının üzerine gelmeniz yeterlidir.
  • Çeviride takıldığınız yerde yer imlerinize ekleyerek daha sonra bakabilir ya da benzer içerikli yazıları ekleyerek hatırlatma notu olarak kullanabilirsiniz.
  • Hazırladığınız altyazıyı geçersiz kodlardan temizleyebilir, hatalı keklime filtresinden geçirebilir, büyük harf yazılan metinleriin tümünü küçük harfe çevirebilirsiniz.
Gaupol, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz