Gilisoft File Lock İndir

Gilisoft File Lock İndir
Dosya Boyutu
2.6MB
Kategori
Güvenlik
Platform
Windows
Alt kategori
Şifreleme
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
11.12.2014
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
18

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.9/5 (8 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Gilisoft File Lock, bilgisayarınızda bulunan özel klasör ve dosyalarınıza 3. şahısların erişememesi için hazırlanmış bir şifreleme programıdır.

Dosyalarınıza kimsenin erişmemesini, güvenli bir şekilde bilgisayarınızda saklamak istiyorsanız bu programı kullanabilirsiniz.

Şifreyi bilmeyen kişiler kesinlikle dosya ve klasörlerinize erişemeyecek, dolayısıyla dosyalarınızda güvenli bir şekilde saklanmış olacak. Yazılım dosya veya klasörünüze şifre koyarak ve exe dosyasına çevirmektedir. Dosyanıza iki kez tık yaptığınızda direk olarak şifre girme alanı gelecek eğer yanlış şifre girilirse dosya açılmayacak, doğru şifre girildiği taktirde ise dosyanızın orjinal formatına dönüşecek ve dosyanız veya klasörünüz açılacaktır.

formatı .exe yaptığından dolayı, şifreyi bilmeyen kullanıcılar onun bir program vs. olduğunu düşünecek, şifrelenmiş bir dosya olduğunu farketmeyecektir.

Program tamamen ücretsiz ve tüm windows sürümleriyle uyumludur, tek eksiği Türkçe dil desteğinin olmamasıdır. Ayrıca program çok küçük boyutta olup, kolayca indirmenize avantaj sağlamaktadır.

Gilisoft File Lock İndir, 3.9 out of 5 based on 8 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz