Grand Theft Auto: San Andreas (Android)

Grand Theft Auto: San Andreas (Android)
Dosya Boyutu
2.4MB
Kategori
Android
Platform
Android
Alt kategori
Android Oyunlar
Lisans
Ücretli
Güncellenme
22.12.2014
Dil
ingilizce
İndirilme Sayısı
212

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.2/5 (70 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

GTA yani Grand Theft Auto oyunun San Andreas versiyonunu için yapılmış Android oyunudur. İlk çıktığı tarihten itibaren sevilerek oynanan GTA oyununu artık android işletim sistemine sahip telefon veya tabletlerde de oynamamız mümkün.

İlk olarak iOS versiyonu çıkarılan oyunun, kısa bir süre sonra android versiyonuda yapımcısı tarafından geliştirilerek oyuncuların hizmetine sunuldu.

Beş yıl önce Carl Johnson, çete sorunları, uyuşturucu ve yolsuzlukla paramparça olan San Andreas’ın Los Santos şehrinde sürdüğü hayatın baskısından kaçtı. Burada film yıldızları ve milyonerler uyuşturucu satıcılarından ve çetecilerden kaçınmak için elinden geleni yapıyorlar.
Şimdiyse 90’lı yılların başı.

Carl’ın eve gitmesi gerekiyor. Annesi katledildi, ailesi parçalandı ve çocukluk arkadaşları da felakete sürükleniyor.

Mahallesine döndüğünde bir çift yolsuz polis, cinayet suçlamasıyla ona komplo kuruyor. CJ, ailesini kurtarmak ve sokakları kontrolüne almak için onu San Andreas eyaletinin dört bir köşesine götüren bir yolculuğa çıkmak zorunda kalıyor.

Rockstar Games, San Andreas eyaleti ve Los Santos, San Fierro ve Las Venturas ile üç büyük şehrini kapsayan kocaman açık dünyasıyla ve genişletilmiş görsel sadakat ve 70’in üzerinde oynama süresiyle mobil dünyasına en büyük sürümünü sunuyor.

gta-san-andreas-android-1

gta-san-andreas-android-2

gta-san-andreas-android-3

Grand Theft Auto: San Andreas (Android), 4.2 out of 5 based on 70 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz