Hanso Tagger

Hanso Tagger
Dosya Boyutu
2.65 MB
Kategori
Çözücüler
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
16.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
0

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Hanso Tagger programı, özellikle geniş müzik arşivlerine sahip olan kullanıcılar düşünülerek hazırlanmış olan gelişmiş bir müzik arşivi düzenleme programıdır. Öyle ki bana göre müzik arşivine sahip olan tüm kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alması gereken bir yazılım olan Hanso Tagger ile sahip olduğunuz tüm müzik arşivini kolayca düzenleyebilirsiniz.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolayca kullanılabilecek olan bir arayüze sahip olan program yardımıyla tüm müzik dosyalarınız için ID3 etiketlerini Amazon ve FreeDB servisleri aracılığıyla otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

MP3, WMA, OGG, WAV, FLAC, APE, WV, M4A, AAC, MPC gibi bilinen tüm popüler müzik formatlarıyla çalışmanıza olanak sağlayan Hanso Tagger ile daha önce hazırlamış olduğunuz çalma listeleri üzerinde doğrudan işlem yapabilirsiniz.

Dosyaların adlarını değiştirme, klasörlere göre sıralama, otomatik etiket düzenleme, albüm kapakları ekleme ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz Hanso Tagger ile müzik arşivleriniz daha önce hiç olmadığı kadar düzenli bir hal alacak.

Not: Hanso Converter ücretsiz bir yazılım olmasına karşın reklam destekli kurulum ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır. Bu nedenle kurulum sırasında üçüncü parti yazılımların kurulumları için karşınıza gelen tekliflere dikkat ediniz.

Hanso Tagger, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz