"İndir" ile Etiketlenen Konular

94%
Eğlence ve bilgi oyunlarını çok mu seviyorsunuz? Peki hiç sıralı bir oyun oynadınız mı? Yeni güncellemeler ile yenilikler katan ve sürekli aynı sorular değilde her seferin de daha zor bir şekilde oynanmakta olan oyunlar hoşunuza mı gidiyor o zaman bu bahsettiğimiz oyun sizlere göre diyebiliriz. Dünya çapında 25 milyon kullanıcısına aşkın oynayan bulurken bu oyunu sizler de oynuyarak o 25 milyon içerisin de sıralamaya girmek için neden çabalamıyorsunuz? Android sürümünüz eğer ki 2.2.3 üzerinde ise %94 oyununu rahat bir şekilde oynayabilirsiniz ve yarışmalara katılarak hızlı cevaplar vermeniz dileğiyle iyi eğlenceler.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
iPhone kullanıcılarının en çok sinir olduğu konulardan bir tanesi olan Müzik indirme programları oldukça zor bulunmaktadır fakat günümüzde iPhone kullanan kişilerin, cep telefonların da elbette müzik barınmaktadır fakat sürekli yeni müzik atabilmek için iTunes'den orjinal albümünüzü satın almanız gerekir eğer ki bu tür işlemlerden anlamıyorsanız bilgisayarın USB kablosu ile cep telefonunuza müzik atabilirsiniz fakat iPhone App Store'de, bu soruna da çözüm bulan  yapımcılar meydana geldi. Yapmanız gereken sadece İnternet Paketiniz veya Wi-Fi'ye bağlanarak App Store'den, Mp3 indir yazarak indirebilirsiniz günümüzde çok büyük indirme sayısına mevcut olan bu program oldukça güzel ve reklamsızdır diyebiliriz.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.2/5 (5 votes cast)
VDownloader Kullanışlı Özellikleri ve Hızıyla Dikkat Çekiyor Video paylaşım sitelerinden bilgisayarınıza video indirmek için kullanabileceğiniz, video bilgilerine kolayca ulaşmanıza yardımcı olan ücretsiz bir video indirme aracı olan VDownloader dilerseniz indirdiğiniz videolar için format dönüştürme işlemi de yapabiliyor. İçerisindeki FLV oynatıcı ile indirdiğiniz flash video dosyalarını (*.flv) yine VDownloader üzerinden oynatabileceğiniz gibi programın sahip olduğu sekmeli ve basit arayüz ile tarayıcı sekmesini açabilir ve yine program üzerinden video sitelerinde veya dilediğiniz başka sitelerde web keyfini sürmeye devam edebilirsiniz. Programla iPod/iPhone, PSP, Nokia gibi mobil cihazlara uygun formatlarda çıktı alabilirsiniz. İnternet üzerinden video indirme konusunda gerekli temel seçenekleri bulabileceğiniz gibi size proxy desteği gibi birçok yardımcı özellikler de...
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (42 votes cast)
GTA yani Grand Theft Auto oyunun San Andreas versiyonunu için yapılmış Android oyunudur. İlk çıktığı tarihten itibaren sevilerek oynanan GTA oyununu artık android işletim sistemine sahip telefon veya tabletlerde de oynamamız mümkün. İlk olarak iOS versiyonu çıkarılan oyunun, kısa bir süre sonra android versiyonuda yapımcısı tarafından geliştirilerek oyuncuların hizmetine sunuldu. Beş yıl önce Carl Johnson, çete sorunları, uyuşturucu ve yolsuzlukla paramparça olan San Andreas'ın Los Santos şehrinde sürdüğü hayatın baskısından kaçtı. Burada film yıldızları ve milyonerler uyuşturucu satıcılarından ve çetecilerden kaçınmak için elinden geleni yapıyorlar. Şimdiyse 90'lı yılların başı. Carl'ın eve gitmesi gerekiyor. Annesi katledildi, ailesi parçalandı ve çocukluk arkadaşları da felakete sürükleniyor. Mahallesine döndüğünde...
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.2/5 (70 votes cast)
Fingerty Editor Web tasarımı yaparken kullandığınız yığınla kodu sürekli olarak web browser ile deneme zahmetinden kurtarmak. Bu program internet tarayıcısı gibi bir sayfayı size tam zamanlı olarak görüntüleyip iç içe girmiş kodların nasıl göründüğünü sürekli olarak size aktarabiliyor. Açık kaynak kodlu HTML Editörü kullanımı kolay ve ücretsiz bir yazılım olan Fingerty Editor ile artık hatalar kolay görüntülenip hızlı sonuçlar almak mümkün.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (6 votes cast)