IObit Uninstaller

IObit Uninstaller
Dosya Boyutu
10.68MB
Kategori
Araçlar
Platform
Windows (Tümü)
Alt kategori
Kurulum - Kaldırım
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
17.02.2014
Dil
Türkçe
İndirilme Sayısı
18

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (16 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

IObit Uninstaller programı, bilgisayar kullanıcılarının çok iobit-uninstallersık karşı karşıya geldiği kaldıralamayan programları bilgisayarınızdan tüm girdileri ile birlikte kaldırmanıza olanak tanıyan bir yazılımdır.

Windows işletim sisteminde mevcut bulunan “Program ekle/kaldır” fonksiyonundan daha istikrarlı çalışan bu program ile bilgisayarınızdan kaldıramadığınız yazılımları kayıt defterinde ve diğer klasörlerde bırakmış oldukları tüm çöp dosyalarıyla birlikte kaldırmanız mümkün, böylece sisteminiz hem daha kararlı ve performanslı çalışırken, hem de diskinizi yok yere gereksiz dosyalarla doldurmuş olmamaktasınız.

IObit programı bilgisayarınıza kurmanızı gerektirmeyen bir yazılımdır, indirdiğiniz .exe ye çift tıklayarak programı direk açmanız mümkün, böylece sizin program kaldırmanızı engelleyen kötü niyetli yazılımların önüne geçerek inatçı yapısıyla o programları yok etmenizi ve daha önce kaldırdığınız programların kalan çöp dosyalarını ve kayıt defterinizi tarayarak temizlemektedir.

IOBit Uninstaller Program kaldırma yazılımı tamamen ücretsiz ve Türkçe olarak yapımcıları tarafından kullanıma sunulmaktadır.

IObit Uninstaller, 5.0 out of 5 based on 16 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz