İş ve Ofis

Muhasebe Programı 15.0 Aymet yazılım tarafından hazırlanmış ve ücretli bir yazılımdır. Programın içerisinde yer alan muhasebe özellikleri ise ürün stok kontrolü, fatura, cari hesaplar, raporlar ve stok hareketleri gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. Programın sitemizde indirip kuracağınız sürümü 15 günlük deneme sürümüdür. Kurulumu ve kullanımı çok kolay olan program başlangıç seviyesinde bir kullanıcı tarafından bile sorunsuz kullanılabilir. Programı indirip kurduktan sonra deneme sürümünü aktif edebilmeniz için gerekli kullanıcı şifre ise; Kullanıcı Adı : aymet Şifre : aymet
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.7/5 (7 votes cast)
Hatırlatıcı özellikli not alma programı Simple sticky notes, hatırlatma özelliğide olan bir yapışkan not alma uygulamasıdır. Sistem tepsisinde sürekli hali hazırda beklemekte olan programı ihtiyaç duyduğunuz an çalıştırabilir, hızlı bir şekilde not alabilirsiniz. Notlara isterseniz hatırlatıcıda ekleyebileceğiniz için vakit geldiğinde sizi o işinizi yapmanız için uyaracaktır.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (11 votes cast)
Geliştirilmiş Not Defteri Programı Windows ile birlikte bilgisayarımızda bulunmakta olan Not defterinin daha gelişmiş ve eğlenceli bir değişik tarzıdır. Bu not defteri programı herhangi bir kurulum vs. gerektirmeden kullanılabilir , ayrıca yazıları renklendirme özelliğine de sahip. Ayrıca bilgisayarınızda bulunmakta olan .txt dosyalarınıda açabilmektedir.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (23 votes cast)
Bilgisayarınızda sürekli not alma durumunda kalıyor ve buna uygun bir programınız yoksa CintaNotes tam size göre. Herhangi bir kurulum gerektirmeyen CintaNotes'i açarak istediğiniz notu yazabilir, kayıt edebilirsiniz. İsterseniz CintaNotes dosyanızı flash belleğinize alarak istediğiniz bilgisayarda da kolayca çalıştırabilirsiniz. Ayrıca siz birden fazla bilgisayarda çalışan biriyseniz, programı her bilgisayarınıza da senkronize edebilirsiniz.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/5 (8 votes cast)
EasyStation yazılımı PlayStation Kafe işleten işletmeler için güzel bir takip programıdır. Yazılımı kullanarak kafenizde müşterilerinize fiş kesme derdinden ve saat takibi yapmaktan kurtulacak ve kolay bir şekilde tv'lerde ki ekrana müdahale edebileceksiniz. EasyStation yazılımı sayesinde müşterinizin kaç dakika oyun oynadığını, ne kadar hesap keseceğinizi, günlük, haftalık ve aylık olarak ne kadar ciro yaptığınızı görebilir ve saklayabilirsiniz. Sınırlı veya sınırsız olarak hesap açabilir, programın 1 saat oynayacak müşterilerinizin ekranını 1 saat sonra kapatmasını otomatik olarak sağlayabilirsiniz. Sistem EasyStation otomasyon programı ve elektronik bir kaç aparattan oluşur. Elektronik aparatlar TV ile playstation arasına takılır.Yani playstationların içini açmak söz konusu degildir.Sistem tamamiyle tak çalıştır özelliğindedir.Kafenizde hiç bir şekilde...
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (15 votes cast)
OpenOffice, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılan bir ofis programı paketidir. İçinde bulunan yazı işlemcisi, tablolama programı ve tanıtım yöneticisi ile kullanışlı ve basit arayüzü ile diğer gelişmiş fonksiyonları sayesinde kullanıcılarına her an geliştirerek hizmet vermektedir. OpenOffice kendi bünyesinde ki eklentiler ile geliştirmenize açık bir program olup, bu eklentiler sayesinde pdf içe aktarma, pdf belgeleri oluşturma ve ek dilleri destekelemek için oluşturulan özellikleri ekleyebilirsiniz.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (14 votes cast)
Microsoft Excel Viewer, bilgisayarınızda mevcut bulunan dosyalarınızı , microsoft office excel programı olmasa dair görüntülemenizi ve açma yazılımıdır. Bu program aracılığı ile excel dosyalarınızı sadece açıp, görüntüleyebilirsiniz fakat üzerinde herhangi bir değişiklik yapamaz ve yeni bir excel dosyası oluşturamazsınız. Excel dosyalarınızı yazdırabilir, kopyalayabilirsiniz. 2003`ten itibaren tüm çıkan Excel sürümleri ile uyumluluk gösteren program excel dosyalarınızı görüntüler. Bu programda Microsoft tarafından hazırlanmış ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (15 votes cast)
Terkon tarafından ilk defa 2004 yılında küçük ve orta ölçekli işletmelerin kullanabilmesi için hazırlanmış olan Veresiye programı, günümüze kadar güncellenerek kullanıcılarının hizmetine devam etmiştir. Her geçen gün geliştirilen program, kullanışlı arayüzü, kolay kullanımı ve özellikleriyle ücretsiz ve Türkçe olarak dağıtılmaktadır. Bir işletmeniz varsa ve müşterilerinizin verecekleri hesapları tutmayı kolaylaştırmak istiyorsanız bu program tam size göre. Tüm müşterilerinize özel cari kartı oluşturarak, detaylı bir şekilde ne sattığınızı, fiyatını, tarih ve saat bilgileri ile ekleyebilir. İstediğiniz zaman aldığınız ücreti düşebilir ve yazdırabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz program sayesinde carilerinizin hesap özetini e-posta ile de gönderebiliyorsunuz. Programı indirip, bilgisayarınıza kurduktan sonra açtığınızda varsayılan şifre exa'dır. Siz giriş yaptıktan sonra...
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (35 votes cast)