Planlama ve Ajanda

Hatırlatıcı özellikli not alma programı Simple sticky notes, hatırlatma özelliğide olan bir yapışkan not alma uygulamasıdır. Sistem tepsisinde sürekli hali hazırda beklemekte olan programı ihtiyaç duyduğunuz an çalıştırabilir, hızlı bir şekilde not alabilirsiniz. Notlara isterseniz hatırlatıcıda ekleyebileceğiniz için vakit geldiğinde sizi o işinizi yapmanız için uyaracaktır.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (11 votes cast)
Geliştirilmiş Not Defteri Programı Windows ile birlikte bilgisayarımızda bulunmakta olan Not defterinin daha gelişmiş ve eğlenceli bir değişik tarzıdır. Bu not defteri programı herhangi bir kurulum vs. gerektirmeden kullanılabilir , ayrıca yazıları renklendirme özelliğine de sahip. Ayrıca bilgisayarınızda bulunmakta olan .txt dosyalarınıda açabilmektedir.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (23 votes cast)
Bilgisayarınızda sürekli not alma durumunda kalıyor ve buna uygun bir programınız yoksa CintaNotes tam size göre. Herhangi bir kurulum gerektirmeyen CintaNotes'i açarak istediğiniz notu yazabilir, kayıt edebilirsiniz. İsterseniz CintaNotes dosyanızı flash belleğinize alarak istediğiniz bilgisayarda da kolayca çalıştırabilirsiniz. Ayrıca siz birden fazla bilgisayarda çalışan biriyseniz, programı her bilgisayarınıza da senkronize edebilirsiniz.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.6/5 (8 votes cast)