iTunes

iTunes
Dosya Boyutu
108 MB
Kategori
Kayıt ve Yönetim Araçları
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ucretsiz
Güncellenme
09.03.2015
Dil
Ingilizce
İndirilme Sayısı
29

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (4 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

iTunes ile dünyanın en geniş müzik ve video satın alma arşivlerinden biri olan iTunes Store’dan müzik ve film indirebilir, bilgisayarınızdaki film ve müzikleri iPod, iPad, iPhone gibi Apple cihazlarına aktabilirsiniz.

En tanınmış müzik şirketlerinden ve iki yüzden fazla bağımsız markadan alınan şarkılarla birlikte iTunes Store kataloğu 1.000.000’dan fazla şarkıyı kullanıcılara sunmaktadır.

Programın özellikleri arasında, tamamen ücretsiz bir indirme seçeneği; müzik CD’lerinden MP3 ve mükemmel kaliteli AAC formatlarına dönüştürme; akıllı çalma listeleri; 250 adetten fazla ücretsiz internet radyo kanalı; CD’lere ve MP3 CD’lerine özel çalma listeleri yazdırabilme; tüm müzik koleksiyonunu yedekleyebilmek için DVD’lere içerik yazdırabilme; Rendezvous özelliği sayesinde, kablolu ya da kablosuz ağ üzerinde müzikleri paylaşabilme gibi özellikler bulunur.

Ayrıca iTunes programı ile iPhone, iPad, iPod gibi Apple cihazlarına uygulama indirme işlemlerini yapabilir, kişiler & görevler verilerini bilgisayarınızla eşitleyebilir, yedek alabilir ve bu cihazların işletim sistemi güncellemesini (iOS firmware update) yapabilirsiniz.

iTunes, 4.3 out of 5 based on 4 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz