MediaInfo Lite

MediaInfo Lite
Dosya Boyutu
1.61 MB
Kategori
Çözücüler
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
15.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
0

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

MediaInfo Lite programı, oldukça kullanıcı dostu bir ortamda ses ve video dosyalarınızı analiz etmenize olanak sağlayan kullanışlı bir yazılımdır. Özellikle ses ve video işlemeyle uğraşan kullanıcıların çok işine yarayabilecek program, ses ve video arşivleri yapmak isteyen kullanıcılar için de yardımcı bir araç olacaktır.

AVI, MP3, MOV, WAV ve daha bilinen birçok ses ve video formatı için destek sunan yazılım, aynı zamanda kendisini Windows sağ klik menüsüne de ekleyerek kullanıcıların medya dosyalarını kolay bir şekilde analiz etmelerine olanak sağlıyor.

Programın arayüzü karmaşık olmayan düzeni ile klasik bir Windows penceresinden ibarettir ve medya dosyalarına ait özellikler alt alta sıralanmaktadır.

Ses ve video dosyalarını analiz etmek için dosya yöneticisi veya sağ klik menüsünü kullanabileceğiniz program, sürükle bırak desteğine ne yazık ki sahip değildir.

Medya dosyalarının analizi sonrasında kullanıcılara ad, boyut, biçim, süre, genel bit hızı ve bit modu, kanal modu, örnekleme hızı, bit derinliği, akış boyutu, kodek kimliği, sıkıştırma modu ve daha birçok ayrıntı sunan MediaInfo Lite gerçekten çok kullanışlı bir programdır.

Sistem kaynaklarını oldukça ılımlı şekilde kullanarak işlemcinizi yormadan çalışan program, oldukça iyi tepki süresine sahiptir. Testlerim sırasında herhangi bir hata, donma, takılma gibi bir sorunla karşılaşmadığım MediaInfo’yu tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

MediaInfo Lite, 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz