MKVToolNix

MKVToolNix
Dosya Boyutu
17.37 MB
Kategori
Video Düzenleme
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
19.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
2

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

MKVToolNix programı ile MKV Dosyalarınızı Birleştirebilir, Üzerlerinde Değişiklikler Yapabilirsiniz

MKVToolNix kullanıcılara MKV  formatındaki videolar üzerinde video birleştirme ve video boyutu değiştirme gibi değiklikleryapma imkanı veren bir video düzenleme programıdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan MKVToolNix ile temel olarak farklı MKV dosyalarını birleştirebiliyorsunuz ve yeni videolar oluşturabiliyorsunuz. Program bunun yanında bu videolar ile ilgili teknik bilgileri de size sunabilmekte.

Oldukça düz bir arayüze sahip olan MKVToolNix şatafattan uzak bir görünüm sunmakta. Programa klasik dosya gezgininin yanısıra sürükle-bırak yöntemiyle videoları ekleyebiliyorsunuz. Sonrasında ise video parçalarını, bölümlerini ve etiketlerini seçerek düzenleyebiliyorsunuz.

MKVToolNix, programa tanıttığınız videoların en-boy oranlarını değiştirmenize de imkan veriyor. Bu sayede ekranda genişletilmiş veya uzatılmış görünen videoları düzeltebiliyorsunuz. Bunun yanında videoların görüntülenme boyutlarını da en ve boy anlamında elinizle özel olarak değiştirebilirsiniz. Programla videolarınızı kırpabilmeniz ve istenmeyen kısımlardan kurtulabilmeniz de mümkün.

MKVToolNix ile videolarınızı parçalayarak farklı dosyalar halinde kaydedebilirsiniz. Böylece videolarınızın içerisindeki belli bölümleri boyut, süre gibi değerlere bağlı olarak ayırabilirsiniz.

MKVToolNix, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz