MP3 Factor

MP3 Factor
Dosya Boyutu
987 KB
Kategori
Ses Düzenleme Araçları
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Deneme Sürümü
Güncellenme
27.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
7

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (8 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

MP3 Factor PROGRAMI kullanıcılara MP3 oynatma işlevinin dışında ses kaydetme, MP3 dönüştürme, MP3 birleştirme ve MP3 ayırma gibi işlevler de sunan zengin özellikli bir medya oynatıcıdır.

MP3 Factor standart bilgisayar kullanıcılarının MP3 ve ses dosyaları ile ilgili olan hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen kullanışlı bir araç kutusudur. Eğer bilgisayarınızda bulunan WAV formatındaki ses dosyalarını taşınabilir cihazlarda veya medya oynatıcılarda oynatmak için dönüştürmeniz gerekiyorsa MP3 Factor sizin için gerekli çözümü sunacaktır. WAV dosyalarını MP3 dosyalarına dönüştürebilen MP3 Factor kullanıcılara format uyumsuzlukları konusunda kolay bir çözüm sunuyor.

MP3 Factor kullanıcılara bilgisayarlarında yürütülen herhangi bir sesi direkt olarak MP3 formatında kaydedebilme imkanı tanımakta. Bu sayede sesli sohbetlerinizi, radyo yayınlarını veya videolardaki sesleri MP3 dosyalarına dönüştürebilmektesiniz.

Eğer elinizdeki MP3 dosyalarını farklı parçalara ayırmak istiyorsanız MP3 Factor’ün MP3 ayırma özelliğinden yararlanarak farklı MP3 dosyaları yaratabilirsiniz. Bu işlemin tam tersi biçimde MP3 Factor ile farklı MP3 dosyalarını tek bir MP3 dosyası haline getirebilmeniz de mümkündür.

MP3 Factor, 4.0 out of 5 based on 8 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz