MuLab

MuLab
Dosya Boyutu
17.61 MB
Kategori
Ses Düzenleme Araçları
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
26.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
6

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Kendi Müzik Parçalarınızı Tasarlayabileceğiniz Mükemmel Bir Yazılım

Kendi müzik parçalarınızı tasarlayabileceğiniz kapsamlı bir ses düzenleme aracı arıyorsanız MuLab tercih edebileceğiniz programlar arasında yer alıyor. Kullanıcı dostu arayüzüyle dikkat çeken MuLab sayesinde ses dosyaları yaratabilir, birden fazla sesi aynı anda çalarak kayıtlar oluşturabilirsiniz.

Programa ilk girdiğimizde karşımıza kullanıcı dostu bir arayüz tarafından karşılanıyoruz. Elbette arayüz tasarımı ne kadar anlaşılır ve basit olsa da programı kullanabilmek için belli bir seviye bilgiye sahip olmak gerekiyor. Tecrübeli kullanıcılar kısa bir sürede programın özelliklerini kavrayacaklardır.

Programa ister kendi seslerinizi aktarabilir, ister hazır olan ses kliplerini kullanabilirsiniz. Elbette bunları kombine ederek ortaya ilginç çalışmalar çıkartmak da mümkün. Sunulan seçenekler gerçekten çok geniş ve bu konuda kullanıcılara büyük oranda bir özgürlük sunulduğunu belirtmem gerekiyor.

MuLab’ın en önemli özelliklerinden bir tanesi gelişmiş ses işleme motoru sayesinde sonuçları daima üst kalitede sunması. Bu konuda kullanıcıların herhangi bir tatminsizlik yaşayacaklarını düşünmüyorum.

MuLab müzikle profesyonel veya amatör olarak uğraşan herkesin rahatlıkla kullanabileceği kapsamlı bir ses düzenleme yazılımı. Eğer siz de kendi parçalarınızı oluşturabileceğiniz bir program arayışındaysanız MuLab aradığınız şey olabilir.

Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz