MultiPlay

MultiPlay
Dosya Boyutu
3.92 MB
Kategori
Çözücüler
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
13.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
4

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

MultiPlay programı, büyük ses dosyalarının oynatılması ve düzenlenmesi sırasında ses teknisyenlerine yardımcı olmasıyla tasarlanmış bir ses programıdır. Farklı ses formatları için kullanıcılara destek sunan program, kullanıcılara ses dosyalarının oynatılması ve düzenlenmesi konusunda tam kontrol verir.

Programın oldukça organize şekilde tasarlanmış arayüzü üzerinde yüklenen tüm ses dosyalarını düzenli tablolar üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Ses dosyaları için çalma süresini, açıklamaları, geçen ve kalan süreyi görüntülemenize de olanak sağlayan program oldukça kullanışlıdır.

Tüm şarkılar için ses ayarlarını yapabileceğiniz ve farklı ses efektleri kullanabileceğiniz program ile ses dosyalarının önceden yüklenmesine bile gerek yoktur. Eş zamanlı olarak düzenleme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ana pencere üzerinde o an oynatılmakta olan şarkıları durdurmak veya çalmasını istediğiniz şarkılar başlatmak için kısayollar atayabileceğiniz Multiplay ile sonraki şarkıya doğrudan geçiş yapabilirsiniz.

Özellikle ses teknisyenlerine yararlı ipuçları vermek ve işlerini kolaylaştırmak için tasarlanan yardımcı bir ses programı olan Multiplay’i deneyerek ses bilginizi geliştirebilirsiniz.

MultiPlay, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz