NationZoom Temizleme

NationZoom Temizleme
Kategori
Blog
Alt kategori
İpuçları
Güncellenme
23.01.2014
Görüntülenme
1.600

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

adwcleanerNationZoom bir çok ücretsiz yazılımın kurulumu esnasında aslında farketmeden kabul ederek yüklediğimiz bir tarayıcı eklentisidir.

NationZoom eklentisi bir virüs değildir, bilgisayarınıza zarar vermez veya bilgilerinizi çalamaz.

Fakat giriş sayfalarımızı değiştirerek, internette siteler arası ziyaretler yaptığımız esnada saçma sapan reklamlar çıkartarak sinirimizi bozmaktadır. Üstelik giriş sayfasının tekrar değiştirelememesi sabrımızı daha fazla zorlar.

Bilgisayarımızda mevcut olan Google chrome, Mozilla firefox ve İnternet Explorer gibi tarayıcılarımızın hepsine aynı işlevi hükmeder ve değişiklik söz konusu olmaz.

Size bu yazmış olduğum makalede netzoom virüsünü kaldırma, temizleme gibi kurtulma yollarını anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle; ihtiyacımız olan bir program var ismi AdwCleaner olan bu programı hemen alt satırda ki linke tıklayarak bilgisayarınıza yükleyin ve kurun.

AdwCleaner İndir

Bilgisayarımıza programımızı kurduğunuzu varsayarak anlatımıma devam ediyorum.

Programı kurdunuz ve açık olan tüm programları kapatın. (Mozilla Firefox, Google Chrome, İnternet Explorer ve diğer çalışan tüm programlar.)

Bilgisayarınıza yüklediğiniz AdwCleaner programını çalıştırın ve karşınıza gelen butonlardan “SCAN” yazana tıklayınız.

Program bilgisayarınızda bulunan nationzoom ve benzeri tüm zararlıları kısa süre içerisinde tarayacak ve tespit edecektir.

Tarama ve tespit işlemi sonlandığında, AdwCleaner size bulduğu zararlıları detaylı bir şekilde listeleyecek ve sizden işlem yapmanızı bekleyecektir.

Bu adımda yapmanız gereken “CLEAN” butonuna basmaktır.

Bütün işlemler kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Sizin bu derdinize derman olacak en pratik yazılımlardan biri AdwCleaner yardımınıza koşmaktadır.

Makalemde bu sıkıntıyla karşılan arkadaşlara yardımcı olmaya çalıştım. Bu yazımızla karşılaşarak böyle bir sıkıntıdan kurtulduysanız bizim için değerli olan yorumlarınızı esirgemeyiniz..

Sağlıcakla.

NationZoom Temizleme, 5.0 out of 5 based on 4 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz