NaturalReader

NaturalReader
Dosya Boyutu
17.42 MB
Kategori
Çözücüler
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
19.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
0

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

NaturalReader programı, farklı insan sesleri aracılığıyla istediğiniz herhangi bir yazıyı sizin için okuyabilecek olan metin okuma programıdır. Program sayesinde kolay e-postalarınızı, gezdiğiniz web sayfalarının içeriklerini veya herhangib bir metni dinleyebilirsiniz. NaturalReader’ın en büyük avantajlarından birisi de kullanım kolaylığı ve esnekliğidir. Öyle ki atayacağınız bir kısayol tuşu yardımıyla seçmiş olduğunuz tüm metinleri programın sizin için yüksek sesle okumasını sağlayabilirsiniz.

Arayüzü oldukça şık ve sade olan programın ana penceresi üzerinde metin bölümünün dışında birkaç okuma ayarı yer almaktadır. İsterseniz programın ana penceresini küçülterek daha rahat çalışma imkanı da bulabilirsiniz.

Program içerisinde sizler için hazırlanmış farklı bayan ve erkek sesleri yer almaktadır. Bunların arasından istediğinizi seçebilir ve metinlerinizin seçmiş olduğunuz ses tonuyla okunmasını sağlayabilirsiniz.

NaturalReader üzerinde yer alan bir diğer ilgi çekici özellikte o an okunmakta olan metinlerin hızını ayarlayabiliyor olmanız. Bu sayede sahip olduğunuz metinler ister daha hızlı isterseniz de daha yavaş okutma şansına sahipsiniz.

Tüm bunların dışında program yazılı metinleri MP3, WAV ve OGG formatlarına dönüştürmenize ve istediğiniz zaman medya oynatıcınız yardımıyla dinlemenize olanak tanımaktadır. Ses formatına dönüştürmek istediğiniz metin dosyalarının çıkış kalitesi ve frekansını belirleme şansına da sahipsiniz.

İhtiyacınız olan bir metin okuma programıysa NaturalReader’ı mutlaka denemenizi öneririm.

NaturalReader, 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz