Naturpic Video Cutter

Naturpic Video Cutter
Dosya Boyutu
10.17 MB
Kategori
Video Düzenleme
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Deneme Sürümü
Güncellenme
20.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
3

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Naturpic Video Cutter programı, sabit diskiniz üzerinde yer alan video dosyalarının istediğiniz bölümlerini kolayca kesmenize olanak sağlayan güçlü bir video düzenleme programıdır.

ASF, AVI, MPG, MOV, WMV ve daha birçok bilinen video dosyası formatını destekleyen program sayesinde büyük boyutlardaki video dosyalarının sadece saklamak istediğiniz bölümlerini keserek bilgisayarınızda saklayabilirsiniz.

Programın kullanıcı arayüzü oldukça temiz ve anlaşılır şekilde tasarlanmıştır. Tek yapmanız gereken dosya yöneticisi yardımıyla düzenlemek istediğiniz videoları program içerisine aktarmak ve ardından video üzerind başlangıç/bitiş noktalarını belirledikten sonra kesme işlemini gerçekleştirmektir.

Aynı zamanda program yardımıyla video dosyalarını oynatma, ileri alma, geri alma gibi fonksiyonları da kullanabilirsiniz. Ayrıca video boyutunu değiştirebilir ve ekran görüntüleri alabilirsiniz.

Oldukça iyi tepki süresine sahip olan program, video düzenleme işlemlerine yeni başlayan kullanıcılar için oldukça kullanışlıdır.

Video dosyalarını kesmek için kullanıcılara oldukça basit bir çözüm sunan Naturpic Video Cutter‘ı denemenizi tavsiye ederim.

Naturpic Video Cutter, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz