Naturpic Video Joiner

Naturpic Video Joiner
Dosya Boyutu
9.36 MB
Kategori
Video Düzenleme
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Deneme Sürümü
Güncellenme
19.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
2

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (2 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Naturpic Video Joineri programı, AVI, DivX, XviD, MPEG I/II, DAT, ASF, MOV, WMV, QT gibi farklı video formatındaki dosyaları birleştirerek, tek bir video dosyası elde etmenize olanak sağlayan güçlü ve kullanışlı bir programdır. Program yardımıyla istediğiniz kadar videoyu istediğiniz sırada birleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda tek bir video dosyasını doğrudan istediğiniz farklı bir video dosyası formatına da dönüştürebileceğiniz program, bu açıdan da çok işinize yarayacaktır.

Diğer video birleştirme programları sadece birleştirme işlemini yaparken, Naturpic Video Joiner hem birleştirme hem de video dönüştürme işlemlerini kullanıcılara bir arada sunmaktadır.

Oldukça sade ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, anlaşılabilir ve kullanışlı arayüzü sayesinde her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Hem video birleştirme hem de video dönüştürme çözümlerini kullanıcılara bir arada sunan Naturpic Video Joiner‘ı denemenizi öneririm.

Naturpic Video Joiner Özellikleri:

  • Küçük boyutlu AVI, MPEG, WMV, ASF, MOV, QT video dosyalarını birleştirerek büyük boyutlu tek bir video dosyası elde etme
  • Kullanıcı dostu arayüz
  • Video dosyaları farklı formatlarda olmasına rağmen birleştirme işlemi yapabilme
  • Seçilebilir video ve ses codecleri
  • AVI’ye dönüştürme
  • MPEG I/II’ye dönüştürme
  • Hızlı dönüştürme
Naturpic Video Joiner, 4.0 out of 5 based on 2 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz