Nero SoundTrax
Nero SoundTrax

Nero SoundTrax

Kendisine özel DJ olmak isteyen, kendi oluşturduğu müziklerden bir mixtape oluşturmak isteyen ve bunları bir...

Kendisine özel DJ olmak isteyen, kendi oluşturduğu müziklerden bir mixtape oluşturmak isteyen ve bunları bir diske yazmak isteyenler için en kolay seçeneklerden biri olan Nero SoundTrax, içinde bir sürü araç barındıran bir program. Birkaç kısa adımı takip edip oluşturduğunuz albümü bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Müzik CD’si oluşturmak isteyenlere daha profesyonel seçenekler sunan bu programla şarkıları sırasıyla CD’ye yerleştirmek yerine içerikler üzerinde oynama yapıp bir mix oluşturmanız mümkün. Kısacası DJ koltuğunda oturabilirsiniz. Bu işte size yardımcı olan araçlar bu ayarlamaları çocuk oyuncağına çeviriyor. Disklerinizde barındırdığınız müzikleri de yüksek dijital kalitede bilgisayarınıza aktarabilmeniz de cabası.

Müzikler arasında geçiş yapmak istiyorsanız ve metronomların tutarlı olmasını arzu ediyorsanız Nero SoundTrax bu işi mümkün kılıyor. Kendi efektlerinizi de içine katarak özgün bir içerik yaratabilirsiniz. 5.1 veya 7.1 Surround ses için de araçlarda bulunan ayarlardan yararlanabiliyorsunuz. Programın içinde entegre olarak gelen Nero ScratchBox ise oldukça kullanıcı dostu mix ve scratch kontrollerine ulaşmanızı sağlıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *