Nero SoundTrax

Nero SoundTrax
Dosya Boyutu
68.47 MB
Kategori
Ses Düzenleme Araçları
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
26.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
7

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Kendisine özel DJ olmak isteyen, kendi oluşturduğu müziklerden bir mixtape oluşturmak isteyen ve bunları bir diske yazmak isteyenler için en kolay seçeneklerden biri olan Nero SoundTrax, içinde bir sürü araç barındıran bir program. Birkaç kısa adımı takip edip oluşturduğunuz albümü bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Müzik CD’si oluşturmak isteyenlere daha profesyonel seçenekler sunan bu programla şarkıları sırasıyla CD’ye yerleştirmek yerine içerikler üzerinde oynama yapıp bir mix oluşturmanız mümkün. Kısacası DJ koltuğunda oturabilirsiniz. Bu işte size yardımcı olan araçlar bu ayarlamaları çocuk oyuncağına çeviriyor. Disklerinizde barındırdığınız müzikleri de yüksek dijital kalitede bilgisayarınıza aktarabilmeniz de cabası.

Müzikler arasında geçiş yapmak istiyorsanız ve metronomların tutarlı olmasını arzu ediyorsanız Nero SoundTrax bu işi mümkün kılıyor. Kendi efektlerinizi de içine katarak özgün bir içerik yaratabilirsiniz. 5.1 veya 7.1 Surround ses için de araçlarda bulunan ayarlardan yararlanabiliyorsunuz. Programın içinde entegre olarak gelen Nero ScratchBox ise oldukça kullanıcı dostu mix ve scratch kontrollerine ulaşmanızı sağlıyor.

Nero SoundTrax, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz