Nero Video 2015

Nero Video 2015
Dosya Boyutu
921 MB
Kategori
Video Düzenleme
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Deneme Sürümü
Güncellenme
19.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
6

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Nero Video 2015 programı, Windows kullanıcılarının bilgisayarlarında en kolay yoldan video düzenleme ve daha sonra taşınabilir disklere kaydetme işlemlerini tamamlayabilmeleri için hazırlanmış programlar arasında yer alıyor ve oldukça kolay bir kullanımı pek çok işlev ile birleştirmeyi başarıyor.

Programın video düzenleme yetenekleri arasında videolara yazılar ve yazı efektleri eklemekten tutun da videoları daha stabil bir hale getirmeye yarayan araçlara kadar pek çok farklı araç yer alıyor. Birden fazla videoyu uç uca ekledikten ve gerekli kesme işlemlerini tamamladıktan sonra hepsinin üzerinde ayrı ayrı uygulayabildiğiniz video filtre ve efektleri de en güzel sonuçları almanıza yardımcı oluyor.

Video sahneleri arasındaki geçilerin özel olarak hazırlanabilmelerinin yanında varolan hazır şablonları kullanarak hiç uğraşmadan da güzel görünen klipler oluşturabiliyorsunuz. Videolarınızın içerisine arka arkaya fotoğraflar eklemek ve daha sonra bu fotoğrafları da filtreleyerek slaytlar oluşturmanızın mümkün olduğunu da eklemek gerek.

Tüm kolaj işlemleri tamamlandıktan sonra elinizde bulunan müzikleri de arkaplana ekleyerek videoya uygun bir hale getirebilirsiniz. Böylece vermek istediğiniz mesajı daha etkili bir şekilde vermek oldukça basit bir hale geliyor. Kendi içerisinde bir video oynatma aracına da sahip olan Nero Video 2015, böylece diske yazdırmadan önce sonuçları izleyebilmenize olanak tanıyor.

Bütün video düzenleme işlemlerinizi tamamladıktan sonra 4K kaliteye kadar hemen disklerinize yazdırma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Ancak yüksek kapasiteli diskler için gerekli donanımın da bilgisayarınıza bağlı olması gerektiğini unutmayın.

Nero Video 2015, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz