Netcam Studio

Netcam Studio
Dosya Boyutu
27.12 MB
Kategori
Çözücüler
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
15.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
2

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Netcam Studio programı, evini veya ofisini gözetim altında tutmak isteyen kullanıcılar tarafından kullanılabilecek olan oldukça yararlı ve kullanışlı ve basit bir programdır. Canlı yayın akışını doğrudan bilgisayarınız üzerinden takip edebilir veya canlı yayın için HTML kodunu alabilirsiniz.

Program içerisinde iki farklı bileşenle birlikte gelmektedir: dört video kaynağını kontrol edebileceğiniz bir sunucu yazılımı ve ağ kameralarını ekleyebileceğiniz bir istemci yazılımı.

Arayüzü oldukça modern bir tasarıma sahip olan program, herhangi bir bilgisayar kullanıcısı tarafından kolayca kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Programın ana penceresi üzerinde yer alan iki ana sekme yer almaktadır: “Home” ve “Settings”

Takip etmekte olduğunuz her web kamerası için hareket algılama ve VLC üzerinde canlı yayın gibi farklı seçenekleri kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca videolar üzerinden ekran görüntüsü alabilir, video yayın akışlarını kütüphanenize kaydedebilir veya programı kişisel FTP, ağ veya bulut hesabınızla senkronize edebilirsiniz.

Netcam Studio aynı zamanda içerisinde basit bir zamanlayıcı da içermektedir. Bu sayede belirleyeceğiniz saat aralıklarında video yayın akışını kaydetmeye başlayabilir ve belirlenen zaman sonunda kaydı sonlandırabilirsiniz.

Genel olarak değerlendirdiğimiz zaman Netcam Studio, evinde, ofisinde veya iş yerinde neler olup bittiğini web kameraları yardımıyla takip etmek isteyen kullanıcılar için gerçekten başarılı bir çözüm sunmaktadır.

Netcam Studio, 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz